Bajkowy południk 15 października 2017

15 października 2017

zm_photo, Fotolia.com
zm_photo, Fotolia.com

Bajkowy południk, 15.10.2017

Oczyszczają powietrze, produkują tlen, działają uspokajająco na ludzi, zmniejszają stres, napięcie, a zwiększają koncentrację. Z okazji Dnia Drzewa w Białymstoku na skwerze przy Waryńskiego dzieci sadziły m.in. klony, kasztanowce i świerki. 

Drzewa to przyjaciele nie tylko człowieka. Z wielu ich owoców korzystają zwierzęta, dlatego pracownicy białostockiego zwierzyńca zachęcają nauczycieli i dzieci do zbierania żołędzi. Można je przekazywać do końca listopada, w oznakowanych opakowaniach, do białostockiego Akcentu ZOO. Żołędzie to część diety m.in. jeleni, dzików czy żubrów.


Prowadzący:

Olga Gordiejew


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Światowy Dzień Kota

Dzień dobry tu Bajkowy południk w PRB! Mam nadzieję, że nikt nie zapomniał o Dniu Kota.Dzień Numeru Alarmowego 112

Jestem przekonana, że wszyscy wiedzą jakie święto czeka nas w nadchodzącym tygodniu. Wszyscy zakochani obdarują swoje walentynki uśmiechami, serduszkami czy słodkościami.Ferie za nami – nowy semestr w szkole przed nami

Dzień dobry! Kto ma kwaśną minę na myśl o wracających obowiązkach, musi ją posłodzić. O tym w Bajkowym południku!Środek ferii zimowych

Dzień dobry, tu Bajkowy południk w samym środku zimowych ferii!Początek ferii zimowych

Dzień dobry! Tu Bajkowy południk! W śnieżny i zimowy dzień, taki jaki powinien być w styczniu. To prezent pogodowy z okazji ferii, bo jak jest śnieg to nie ma nudy.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok