Strefa dobrego chilloutu


Strefa dobrego chilloutu

W tym programie brzmią wszystkie języki świata i wszystkie melodie serca - to nasza wieczorna, radiowa porcja muzycznych marzeń na dobre sny. W playliście nie unikamy debiutantów, czasami niezwykle chilloutowe okazują się alternatywne zespoły, ale i pierwsze nagrania jazzowe mają w sobie urok i działają odprężająco. Strefa dobrego chilloutu to program, którego śladem mogą podążać wszyscy spragnieni niebanalnej łagodności, do czego zachęcam nieustannie!

WTOREK 19:00 - 22:00

Prowadzący:

Miłka Malzahn
Andrzej Ryczkowski


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

2017.09.26 zapuszczamy chilloutowe korzenie...

zapuszczamy chilloutowe korzenie... i rośniemy razem z lasem łagodnych dźwięków. Skończyły się ciepły noce, więc proponujemy utwory rozgrzewające w każdym sensie ;)2017.09.19 jesienna zaduma (nikt się jej nie oprze)

jesienna zaduma (i nikt się jej nie oprze)2017.09.06 zmierzch lata i zmierzch dnia, czyli narodziny stanu zwanego chilloutem

Zmierzch lata i zmierzch dnia, to narodziny stanu zwanego chilloutem
na tę porę dobry jest dobry wiersz... dobrego Leśmiana. I dobra muzyka (poniżej:)

Zmierzch

Pierwsza zmierzchu fala
Spływa ponad dach.
W szybach — mrok, a z dala
Słońce się dopala
W nasturcjach i mgłach.2017.09.05 Proszę kisić przy chilloucie! - coraz bardziej jesienne chillotowe wyprawy

Pierwsza godzina to egzotyczna wycieczka: all music included :) Prze nami oraz bardziej jesienne, nieustająco chillotowe wyprawy.
Poza tym - będziemy słodzić, bo to jest czas na...Kiszone jabłka ;) A jabłka takie zachowują wszelkie dobroczynne właściwości świeżych owoców i mają taką słodycz..ogórkowatą!
Ps. Kiszenie jabłek sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy...2017.08.29 wielce przystępne rumby i spokojne, przednocne połamańce

To jest muzyczna propozycja na wielce przystępne rumby i nie mniej spokojne połamańce, coś co przygotowuje ciałó na przyjęcie nocy!

Władysław Broniewski – „Noc” [1935]

Za oknem odwilż liczy krople:
50, 100. W pokoju ciemno.
Posadzka skrzypi. To okropne
tak głupio cierpień na bezsenność.2017.08.15 niezwykły wtorek, który ma klimat pięknej niedzieli

To taki niezwykły wtorek, który wygląda jak piękna niedziela :) Zatem do 22 pojawią się nastrojowe chilloutowania i obyśmy mieli niedziele co drugi dzień, co najmniej!
źródło: www.radio.bialystok.pl​