Dobry zawód - fajne życie


Dobry zawód - fajne życie

Głównym celem projektu jest popularyzacja kształcenia zawodowego, zarówno wśród młodzieży szkół gimnazjalnych, jak i ich rodziców, którzy odgrywają kluczową rolę w planowaniu ścieżki edukacji swoich dzieci. Zadaniem projektu jest ukazanie walorów, możliwości i korzyści, jakie mogą osiągnąć młodzi ludzie, wybierając dalszą edukację prowadzącą do uzyskania uprawnień do pracy w określonym zawodzie i na konkretnym stanowisku.

Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Weterynarz – zawód z pasją

Do 22 czerwca gimnazjaliści muszą zdecydować co dalej będą robić w życiu.Jak mądrze wybrać przyszłą szkołę i zawód?

Przed gimnazjalistami ważny wybór. Za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się nabór do szkół ponadgimnazjalnych.Dekarz – zawód z przyszłością?

Liceum ogólnokształcące czy szkoła kształcąca w konkretnym zawodzie? Przed takim wyborem stoją uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych.Czym kierują się gimnazjaliści wybierając dalszą ścieżkę edukacyjną?

Bardzo często gimnazjaliści kierują się opiniami kolegów, ale - jak przyznają - pomagają im też wizyty w zakładach pracy i w szkołach.Konkursy i targi pracy w regionie

Wizyty studyjne w zakładach pracy, szkolenia, warsztaty, spotkania z doradcami zawodowymi. To tylko niektóre działania w ramach projektu "Dobry zawód, fajne życie".Wizyty młodzieży w zakładach pracy

Spotkania dla gimnazjalistów i ich rodziców, badania i konkursy. To tylko niektóre działania w ramach projektu "Dobry zawód, fajne życie", realizowanego w województwie podlaskim.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok