Dekarz – zawód z przyszłością?

11 kwietnia 2018

fot. Edyta Wołosik
fot. Edyta Wołosik

Dekarz – zawód z przyszłością? - relacja Edyty Wołosik

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Liceum ogólnokształcące czy szkoła kształcąca w konkretnym zawodzie? Przed takim wyborem stoją uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych. A do tego, by pomyśleć jednak o tym drugim wariancie przekonują pomysłodawcy projektu "Dobry zawód, fajne życie" i proponują np. by uczyć się na dekarza, bo to zawód pożądany na rynku pracy.

Informacje o projekcie "Dobry zawód - fajne życie" są na dobryzawod.pl.


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

"Dobry Zawód, fajne życie" - mechanicy

To kierunki nowe w edukacji, ale bardzo potrzebne na rynku. Zgodnie o tym mówią przedsiębiorcy, nauczyciele i uczniowie. W czwartek (17.10) w ramach realizowanego w województwie podlaskim projektu "Dobry zawód, fajne życie", promującego kształcenie zawodowe, mówimy o zawodach: kierowca mechanik i mechanik motocyklowy.W Podlaskiem rozpoczyna się "Akademia Doradcy Zawodowego"

To cykl spotkań m.in. dla pedagogów, psychologów, wychowawców i nauczycieli, by jak najlepiej przygotować ich do pracy z młodzieżą w zakresie doradztwa zawodowego.Kolejna odsłona projektu "Dobry zawód, fajne życie"

Wraz z nowym rokiem szkolnym w województwie podlaskim rozpoczyna się kolejna odsłona projektu "Dobry zawód, fajne życie".Rozstrzygnięcie konkursu "Nakręć się na zawód"

Ponad pół tysiąca miejsc jest jeszcze w Białymstoku w szkołach ponadgimnazjalnych. Trwa rekrutacja uzupełniająca - uczniowie do 20 lipca mogą składać dokumenty w wybranej placówce.Kolejarz - zawód, którego można się uczyć w Białymstoku i Mońkach

To zawód, z którym wielu z nas styka się podczas wakacji. W środę (27.06) w ramach projektu "Dobry zawód, fajne życie", realizowanego w województwie podlaskim, przedstawiamy zawód kolejarza.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok