Ekosfera


Ekosfera

Ekologia to sfera naszego życia, do której wagę przywiązuje coraz więcej osób. To, czy żyjemy w zgodzie z nią czy nie - i tak ma wpływ na nasze zdrowie i życie. Czasem nie jest łatwo pogodzić prawa natury z potrzebami człowieka, ale próbować warto. Na pewno trzeba chronić środowisko, bo jego stan pogarsza się w szybkim tempie, a to nie wróży dobrze przyszłości świata. O tym m.in. rozmawiamy w programie Ekosfera. To także miejsce dla miłośników roślin i zwierząt, bo także one są częścią natury.

SOBOTA 14:10 - 15:00

Prowadzący:

Aneta Gałaburda


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Sterylizacja i kastracja psów i kotów – jako sposób zapobiegania bezdomności?

Sterylizacja i kastracja to słowa które brzmią poważnie i wciąż dla niektórych złowrogo. powinniśmy się jednak do tych słów przyzwyczajać, jeśli chcemy poprawić sytuację zwierząt bezpańskich i zmniejszyć problem bezdomności.Wolontariat w schronisku - podsumowanie roku

Przepracowali w schronisku 11 tysięcy godzin. Odbyli ze swymi podopiecznymi 6,5 tysiąca spacerów.Ptaki w miastach - problemy czy przyjemność?

Niektóre ptaki tak się "rozpanoszyły", że stały się bardzo uciążliwymi sąsiadami dla człowieka.4.02.2017 Wegestok Viva

Wegestok Viva promuje ideę wegetarianizmu i weganizmu wśród mieszkańców Białegostoku.Kto jest bardziej "ekologiczny"? Młodzież czy dorośli?

Z roku na rok coraz więcej osób interesuje się ekologią ale nie tylko ze względu na modę lecz pewnego rodzaju konieczność.Rasowe i dachowce, bezdomne i dzikie - którym kotom trzeba pomóc i jak?

Podobno ludzie dzielą się na tych którzy kochają koty oraz tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą....
źródło: www.radio.bialystok.pl​