Dzień Kota - mity i cała prawda o kotach

17 lutego 2018

Urszula Świetlicka-Rusiłowicz z córką, Urszula Matysiuk, Agata Kilon, fot. Joanna Wyrwas
Urszula Świetlicka-Rusiłowicz z córką, Urszula Matysiuk, Agata Kilon, fot. Joanna Wyrwas

Dzień Kota - mity i cała prawda o kotach

Koty żyją z nami od początku świata i - mimo że czasem trudno je zrozumieć - na pewno budzą sympatię. Liczba posiadaczy kotów rośnie w Polsce najszybciej i wkrótce może przegonić liczbę psów. Kota ma co trzecia rodzina.

W Dniu Kota o tych niezwykłych zwierzętach rozmawialiśmy w Ekosferze. Gośćmi Anety Gałaburdy byli: prezes Fundacji Kotkowo Agata Kilon, Urszula Matysiuk z Kotkowa, treser psów i hodowca kotów rasowych Urszula Świetlicka-Rusiłowicz z córką oraz dziennikarka PR Białystok, a także hodowca kotów rasowych Alicja Pietruczuk.


Prowadzący:

Aneta Gałaburda


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Koniec sezonu na działkach

W Ekosferze rozmawialiśmy o pracach porządkowych i zabezpieczeniu działki.Jak nie zgubić psa i gdzie go szukać jeśli się to zdarzy?

Dlaczego psy uciekają, jak chronić się przed zagubieniem i gdzie szukać naszego pupila jeśli już się to stało?Czy bociany rzeczywiście odleciały wcześniej?

O bocianach z Adamem Zbyrytem z Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków rozmawia Aneta GałaburdaPupil latem i na wakacjach

Jesteśmy świadomi, że o zwierzę trzeba dbać i zapewnić mu odpowiednią opiekę i warunki do życia. Duży problem pojawia się w okresie urlopowym.Kwiaty jadalne i rośliny trujące w ogrodzie

Warzywa i owoce w naszym menu, to rzecz powszednia i nikogo nie dziwi, ale jeśli ktoś zapyta czy jemy kwiaty... na pewno trzeba się będzie trochę nad tym zastanowić... choć odpowiedź powinna być prosta.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok