01.10 Z Bogiem nad Bugiem

9 października 2017

Z Bogiem nad Bugiem | 01.10 Z Bogiem nad Bugiem

01.10 Z Bogiem nad Bugiem

01.10 Z Bogiem nad Bugiem


Prowadzący:

ks. Marcin Gołębiewski


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Historia kościoła katedralnego w Drohiczynie

W audycji relacja ze spotkań opłatkowych ks. bpa Tadeusza Pikusa z sołtysami. Ks. prał. Zbigniew Roskowski przybliża historię kościoła katedralnego w Drohiczynie w związku z 295. rocznicą jego poświęcenia.Spotkanie świąteczne bp. Tadeusza Pikusa z przedstawicielami władz

Główną cześć magazynu stanowi relacja ze spotkania świątecznego ks. biskupa Tadeusza Pikusa z przedstawicielami władz. W programie można usłyszeć fragment przesłania noworocznego ks. biskupa oraz referatu ks. prof. Piotra Mazurkiewicza.Jaki był rok 2017 w diecezji drohiczyńskiej?

Swoimi wspomnieniami, związanymi z okresem Bożego Narodzenia dzieli się ks. bp Tadeusz Pikus.Jakie są zwyczaje związane z wieczerzą wigilijną?

Rektor WSD w Drohiczynie ks. prał. Tadeusz Syczewski wyjaśnia znaczenie oraz zwyczaje związane z wieczerzą wigilijną.Spotkanie opłatkowe dyrektorów szkół z bp. Tadeuszem Pikusem

Główną część audycji stanowi relacja ze spotkania opłatkowego dyrektorów szkół i placówek oświatowych województwa mazowieckiego i podlaskiego należących do diecezji drohiczyńskiej z ks. bp. Tadeuszem Pikusem.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok