Radio Białystok | Patronaty | EastBiz - Wschodnie Forum E-biznesu

EastBiz - Wschodnie Forum E-biznesu

13.10.2017

Wschodnie Forum E-biznesu EastBiz to dwudniowa konferencja (13-14.10) organizowana przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, EastCamp Białystok i Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej.

EastBiz - Wschodnie Forum E-biznesu, źródło: mat. org.
EastBiz - Wschodnie Forum E-biznesu, źródło: mat. org.

W tym roku nie zabraknie tematów dotyczących technologii, automatyzacji, obsługi masowych klientów. Organizatorzy przewidują w dwóch lokalizacjach łącznie około 500 uczestników branży e-commerce, którzy pojawią się na tym wydarzeniu 13 i 14 października. 

Mija rok od poprzedniej edycji EastBiz

Rok to długo czy krótko? Wszystko zależy od kontekstu. W marketingu i w handlu internetowym, rok może wywrócić wszystko do góry nogami! A wtedy zaskoczeni są ci, którzy nie śledzili na bieżąco trendów i zmian. Nawet jeśli jesteś nieco do tyłu z tym, co w "branży piszczy", masz ciągle szansę nadrobić zaległości podczas tegorocznej edycji wydarzenia.


Po raz czwarty jesteśmy współorganizatorem wydarzenia, będącego kompendium wiedzy na temat prowadzenia działalności biznesowej w Internecie. Rynek ten rozwija się bardzo dynamicznie, a wielu naszych studentów zamierza po skończonych studiach założyć własne firmy. W związku z tym przedsiębiorczość związana z Internetem nabiera coraz większego znaczenia także w procesie kształcenia. Doceniając potencjał branży e-commerce uruchomiamy nowe kierunki i specjalności - mówi prof. Joanna Ejdys, dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej. 


- Za każdym razem staramy się zapraszać prelegentów z bogatym doświadczeniem w e-biznesie. Dzięki temu każdy z uczestników ma szansę poszerzyć swoją wiedzę i zasięgnąć inspiracji od najlepszych specjalistów branży. - stwierdza Kamila Kiersznowska z EastCamp Białystok. 


Kładziemy duży nacisk, na to aby nie była to zwykła konferencja. Dbamy o dobry klimat, aby każdy obecny, poza przydatnymi informacjami, wywiózł z Białegostoku solidną dawkę pozytywnej energii - dodaje Piotr Kiełcz z EastCamp Białystok.


Praktycznie o biznesie

13 października nie zabraknie warsztatów, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W tej edycji pojawi się na nich m.in. tematyka SEO i PPC, Google Analytics i kampanii na Facebooku.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na warsztaty na część biznesową w BPN-T będą obowiązywać dodatkowe zapisy. Bezpłatnie, ale po wcześniejszej rejestracji, można będzie skorzystać z części akademickiej konferencji, odbywającej się pierwszego dnia na Wydziale Zarządzania PB. Wstęp na część biznesową w przestrzeni BPN-T będzie kosztował 99 zł. Rejestracja na stronie: east-biz.pl. 


Chyba najważniejszą wartością EastBiz jest praktyczny charakter tego wydarzenia. Słowa ze sceny mają tu swoją wagę i trafiają na podatny grunt. Uczestnicy sami wiedzą najlepiej, jak z tych wykładów zrobić użytek. Prelegenci nie boją się mówić szczerze o błędach i porażkach, jakich doświadczyli kiedyś na swojej drodze. Czuje się, że każdy pragnie autentycznie podzielić się wiedzą z innymi i wesprzeć w ich dążeniach - podkreśla Anna Daszuta-Zalewska, dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.


Wśród prelegentów pojawią się takie osoby jak m.in. Jakub Gierszyński z Decathlon Polska, Paweł Sędziak z Grupy ONET-RAS Polska, Michał Sadowski z Brand24, Daniel Kędzierski z FastTony.es, Sebastian Suma z Sempai, Anna Czyżewska z DrTusz, Wacław Wykrytowicz z Truly, Monika Mikowska z Mobee Dick, Katarzyna Baranowska z Fox Strategy, Tomasz Wesołowski z 2040.io, Jakub Butkowski z DaWanda, Anna Rak z Trusted Shops, Magdalena Urban z Urban Legend, Przemysław Soboń z KIR, Iza Bitowt z Unified Factory, Paweł Fornalski z IAI S.A.

źródło: mat. org. | red: wsz

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

16 października 2018

Fotolia.comźródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok