Radio Białystok | Patronaty | 35. Trójząb Komediowy w Famie

35. Trójząb Komediowy w Famie

14.11.2017

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 35. Trójząb Komediowy. Impreza odbędzie się we wtorek (14.11) o 18:00 w klubie Fama przy ul. Legionowej 5 w Białymstoku.

Źródło: mat. org.
Źródło: mat. org.

W trakcie Trójzębu Komediowego wystąpią: Mieszko Minkiewicz w programie "W związku z tym" i Czesław Jakubiec Comedy w programie "Muzyka i humor".


Tenor Czesław Jakubiec - śpiewak, meloman i komik podbijający operę. Na scenie kieruje nim pasja, fachowa wiedza, olbrzymia wrażliwość i równie ogromny dystans. Bawi się tym, co robi i dokłada wszelkich starań, by zagwarantować swoim widzom szczerą radość i chwilę wytchnienia od szarej rzeczywistości.

Swoją sztukę opiera na latach doświadczeń kabaretowych, umiejętnościach aktorskich i perfekcyjnie opanowanym warsztacie operowym. Uwielbia śpiew, a swobodne przeskakiwanie między tenorem, barytonem i sopranem daje mu i odbiorcom znacznie więcej radości. Dlatego też nieustannie eksperymentuje i przekracza wszelkie granice.

Jego pracę najtrafniej charakteryzują trzy charyzmy: ciepło, obecność, siła. Wykorzystuje je, by na Twoich oczach tworzyć wielowymiarowe widowisko, które łączy w sobie to, co najlepsze ze świata muzyki, komedii i teatru, czyli wyśmienitą muzykę, dobrą zabawę, chwilę wzruszenia.


Mieszko Minkiewicz - stand-uper, kabareciarz, improwizator, grubas. Białostocki animator kultury komediowej. Zdobywca wielu nagród na festiwalach komediowych w całej Polsce.

Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Poza tym można go kojarzyć z kabaretu Inaczej, z grupy ŻBIK, ze sceny stand-upowej w Harym lub jako prowadzącego pubquizy.

W listopadzie mija mała rocznica. Otóż wychodzi na to, że Mieszko szwęda się po ogólnopolskich scenach już 10 lat. Z tej okazji zaprezentuje swój solowy program "W związku z tym". Program podsumowuje osiągnięcia i wiedzę Mieszka zdobyte w tym okresie i opowiada trochę o związkach i trochę o "tym". Zapraszamy i zapewniamy, że Mieszko jest bardzo śmieszny. Ponoć przy jego porodzie trzy osoby zmarły ze śmiechu.


35. Trójząb Komediowy w Famie

Wtorek (14.11) - 18:00, klub Fama, ul. Legionowa 5 w Białymstoku
bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie bilety.bok.bialystok.pl.

źródło: mat. org. | red: wsz

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok