Radio Białystok | Patronaty | Przyrodnicze refleksje z podróży do Ekwadoru i Galapagos

Przyrodnicze refleksje z podróży do Ekwadoru i Galapagos

8.12.2017

W piątkowy (8.12) wieczór w białostockiej kawiarni Zachodnia spotkanie poświęcone podróży do Ekwadoru i Galapagos oraz aukcja charytatywna organizowana przy współpracy z Biebrzańskim Parkiem Narodowym, na rzecz rehabilitacji zwierząt dzikich. Początek o 18:00.

Źródło: mat. org.
Źródło: mat. org.

Wieczorne opowieści przy kawie o podróży do Ekwadoru i Galapagos oraz aukcja charytatywna organizowana przy współpracy z Biebrzańskim Parkiem Narodowym, na rzecz rehabilitacji zwierząt dzikich. To atrakcje piątkowego wieczoru w Kawiarni "Zachodnia" przy ul. Zachodniej 2F, w Białymstoku.

Opowieści o Ekwadorze

Jak zapowiadają organizatorzy, tym razem odwiedzi nas ktoś wyjątkowy - biolog i podróżnik, który pracuje w Biebrzańskim Parku Narodowym od samego początku - Krzysztof Frąckiel. Pan Krzysztof zwiedził wiele niesamowitych miejsc i krajów, między innymi: Alaskę, Meksyk, Indie, Nepal, Borneo, ale w piątek opowie o Ekwadorze.

Właśnie Ekwador jest jednym z krajów o największej bioróżnorodności na świecie. Na jego południowym krańcu, u podnóża Andów jest dolina z malowniczą miejscowością Vilcabamba, która słynie… ale o tym już w piątek.

Aukcja charytatywna na rzecz dzikich zwierząt

Wieczór uświetni również aukcja charytatywna, z której cały dochód organizatorzy przeznaczą na rehabilitację zwierząt dzikich. Licytować będzie można piękne i oryginalne grafiki zwierząt z Puszczy, które mogą ozdobić np. ściany. Będą też koszulki, torby płócienne oraz inne drobiazgi. Licytować można w lokalu oraz na profilu na Facebooku organizatora.

źródło: mat. org. | red: wsz

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok