Radio Białystok | Patronaty | Karnawałowy Jarmark Cudów w Białymstoku

Karnawałowy Jarmark Cudów w Białymstoku

12.01.2012

"Karnawałowy Jarmark Cudów" to Koncert Charytatywny, z którego całkowity dochód przeznaczony jest na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.

Wystąpią między innymi Chór "Rozśpiewane nutki" z Przedszkola Samorządowego w Białymstoku, podopieczni Fundacji "Podlaskie Centrum Sztuki" czy zespół stomatologów The Famident Band. Pokaz sztuki walki capoeira zaprezentuje grupa Abada Capoeira.

W trakcie koncertu odbędzie się promocja książki "W krainie aniołów" pod redakcją Zofii Redlarskiej, Beaty Krzesińskiej-Żach i Anny Iwanowskiej. Jej powstanie było możliwe dzięki wierszom oraz rysunkom nadesłanym przez dzieci na konkurs literacki i plastyczny "Anioły" zorganizowany przez Zakład Zintegrowanej Opieki Medycznej UMB w Białymstoku.

Koncert odbędzie się 12 stycznia 2012 roku o 18:00 w Aula Magna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku a jego organizatorem jest Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB. (zmj na podst. mat. org.)

Patronat medialny: Polskie Radio Białystok


Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok