Red Emprez z nową płytą "Reborn"

6 kwietnia 2016

6.04.2016 Red Emprez w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza. foto W. Szubzda
6.04.2016 Red Emprez w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza. foto W. Szubzda

6.04.2016 Białostocki duet Red Emprez - Adam Bogusłowicz i Michał Franczak - w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza.

Białostocki duet Red Emprez wraca do nas z nowym albumem - płyty jeszcze fizycznie nie ma, ale posłuchamy jej i opowieści o niej autorów Adama Bogusłowicza i Michała Franczaka. Dziś Pod powierzchnią od 20:00 będzie electropopowo, 80'sowo, retro, industrialnie :)


Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Wojciech Kujałowicz
Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Maciej Korsan, który odszyfrował przekaz od Radiohead

Maciek Korsan jest białostocką enigmą, który jako pierwszy na świecie odszyfrował sekretną informację zespołu Radiohead (chodzi o reedycje płyty „OK Computer” :) Ten założyciel fanpage’a Radiohead Polska oraz fan grupy Mateusz Gołaszewski z Byen będą gośćmi !pod powierzchnią! Porozmawiamy o tajemnicach (np. dlaczego w pewnym momencie R. skasował wszystkie informacje ze...Coals !pod powierzchnią!

Coals otwierał ostatni dzień Halfway Festival/W Połowie Drogi. Na miesiąc przed premierą długogrającego albumu zapraszam na rozmowę z Kasią i Łukaszem o Białymstoku, czyli "naszych klimatach", o nostalgii za dzieciństwem, a także o... białym śpiewie czy komicznych sektach :)Up To Date Festival i Taste The East 2017 !pod powierzchnią!

Oto auto-trolle, którzy swą imprezę (największy festiwal w Podlaskiem) nazywają festynem :) Jędrzej Dondziło i Cezary Chwicewski opowiedzą dziś jak jest. Up To Date Festival i Taste The East 2017 !pod powierzchnią!jeden z najpłodniejszych białostockich muzyków Seasonal !pod powierzchnią!

To jeden z najpłodniejszych białostockich muzyków. Maciej Sochoń w ciągu 10 lat wydał 7 albumów jako Seasonal + wspólny projekt z Piotrem Trypusem – Blurry Silhouettes. Dziś radiowa premiera jego kolejnej post rockowo-ambientowej płyty „Heartvoid”.Basowiszcza 2017 !pod powierzchnią!

Jak zmienia się muzyka obecna w ciągu ostatnich lat na Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi Basowiszcza? Dowiemy się tego od Lidii Piekarskiej, Julity Tymoszewicz i Piotra Stankiewicz, którzy zaprezentują nam zespoły występujące w tym roku na Basach.
źródło: www.radio.bialystok.pl​