Red Emprez z nową płytą "Reborn"

6 kwietnia 2016, 11:39

6.04.2016 Red Emprez w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza. foto W. Szubzda
6.04.2016 Red Emprez w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza. foto W. Szubzda

6.04.2016 Białostocki duet Red Emprez - Adam Bogusłowicz i Michał Franczak - w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza.

Białostocki duet Red Emprez wraca do nas z nowym albumem - płyty jeszcze fizycznie nie ma, ale posłuchamy jej i opowieści o niej autorów Adama Bogusłowicza i Michała Franczaka. Dziś Pod powierzchnią od 20:00 będzie electropopowo, 80'sowo, retro, industrialnie :)

Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Rock na bagnie 2017

Co w tym (punk, reagge) rocku na festiwalu ROCK NA BAGNIE? :) O tym kto zagra na plaży w Goniądzu 30.06-01.07.2017 opowiedzą Jacek Żędzian i Krzysztof Falkowski.Sorrow !pod powierzchnią!

Istnieją z przerwami od końca XX wieku i teraz nagrali debiutancką EPkę z prawdziwego zdarzenia. Białostocki Sorrow zaprezentuje premierowo swój album „Eye”. Na co więc mają oko? My nadstawimy ucho :) !pod powierzchnią!Białostocko-rzeszowski duet Hidden By Ivy

Ze święcą szukać dobrego art popu na naszym podwórku. Doskonale radzi sobie białostocko-rzeszowski duet Hidden By Ivy. Zapraszam na spotkanie z wokalistą Rafałem Tomaszczukiem tuż po premierze płyty „Beyond”.Marek Kubik !pod powierzchnią!

Jest autorem ścieżek dźwiękowych do filmów Cząstka Podlasia, Tryptyk Podlaski, Z Nurtem Życia, producentem muzyki dla raperów Lukasyno, Cira / Cirson, Bezczel, electro w A CatAsTrophy z Ulą Garncarz, czy do utworu "Białe święta w Białymstoku" dla Polskie Radio Białystok :) Zapraszam na spotkanie z Markiem Kubikiem ps. a czy jego deMorela nadal istnieje? :)¿Underground/Independent? !pod powierzchnią!

Innercity Ensemble to powieść bez słów napisana muzyką :) będziemy ją czytać podczas koncertu tej supergrupy w Białymstoku. Co nam mówią SOWY POLSKI w psychodelicznym słuchowisku, jak mocno kopią KOPYTA ZŁA w musicalu/słuchowisku, jakie emocje wyładowują PIERNIKOWSKI I GOŁĘBIEWSKI, czy dzieci mogą stać się djami i jak rodzinnie tworzyć muzykę na żywo do bajek...
źródło: www.radio.bialystok.pl​