Red Emprez z nową płytą "Reborn"

6 kwietnia 2016

6.04.2016 Red Emprez w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza. foto W. Szubzda
6.04.2016 Red Emprez w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza. foto W. Szubzda

6.04.2016 Białostocki duet Red Emprez - Adam Bogusłowicz i Michał Franczak - w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza.

Białostocki duet Red Emprez wraca do nas z nowym albumem - płyty jeszcze fizycznie nie ma, ale posłuchamy jej i opowieści o niej autorów Adama Bogusłowicza i Michała Franczaka. Dziś Pod powierzchnią od 20:00 będzie electropopowo, 80'sowo, retro, industrialnie :)

Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

O koncercie Davida Krakauera i muzycznej działalności Ośrodka Pogranicze

„Rewolucjonista brzmienia klarnetu” z Nowego Jorku zagra w niedzielę w Suwałkach z Orkiestrą Klezmerską Teatru Sejneńskiego. O tym koncercie i o muzycznej działalności Ośrodka Pogranicze (Tratwa muzykantów, wspólna z Mikołajem Trzaską ścieżka dźwiękową do „Wołynia”, Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa itd.) porozmawiamy z Michałem Moniuszką z Pogranicza.Ogłaszamy artystów XXII Festiwalu "Z wiejskiego podwórza" !pod powierzchnią!

Będzie wioska-melanż :) Kto wystąpi na XXII Festiwalu "Z wiejskiego podwórza" w Czeremsze? Ogłoszą to !pod powierzchnią! o 20:00 Barbara Kuzub-Samosiuk i Mirosław Samosiuk.Projektant rowerów Adrian Łucejko !pod powierzchnią!

Gdy cykliści zaczną rządzić światem, to w radiu słuchać będziemy muzyki takiej jak dziś po 20:00 !pod powierzchnią! :) Bicyklową selektę dokona projektant rowerów Adrian Łucejko.Rock na bagnie 2017

Co w tym (punk, reagge) rocku na festiwalu ROCK NA BAGNIE? :) O tym kto zagra na plaży w Goniądzu 30.06-01.07.2017 opowiedzą Jacek Żędzian i Krzysztof Falkowski.Sorrow !pod powierzchnią!

Istnieją z przerwami od końca XX wieku i teraz nagrali debiutancką EPkę z prawdziwego zdarzenia. Białostocki Sorrow zaprezentuje premierowo swój album „Eye”. Na co więc mają oko? My nadstawimy ucho :) !pod powierzchnią!
źródło: www.radio.bialystok.pl​