Red Emprez z nową płytą "Reborn"

6 kwietnia 2016

6.04.2016 Red Emprez w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza. foto W. Szubzda
6.04.2016 Red Emprez w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza. foto W. Szubzda

6.04.2016 Białostocki duet Red Emprez - Adam Bogusłowicz i Michał Franczak - w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza.

Białostocki duet Red Emprez wraca do nas z nowym albumem - płyty jeszcze fizycznie nie ma, ale posłuchamy jej i opowieści o niej autorów Adama Bogusłowicza i Michała Franczaka. Dziś Pod powierzchnią od 20:00 będzie electropopowo, 80'sowo, retro, industrialnie :)


Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

jeden z najpłodniejszych białostockich muzyków Seasonal !pod powierzchnią!

To jeden z najpłodniejszych białostockich muzyków. Maciej Sochoń w ciągu 10 lat wydał 7 albumów jako Seasonal + wspólny projekt z Piotrem Trypusem – Blurry Silhouettes. Dziś radiowa premiera jego kolejnej post rockowo-ambientowej płyty „Heartvoid”.Basowiszcza 2017 !pod powierzchnią!

Jak zmienia się muzyka obecna w ciągu ostatnich lat na Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi Basowiszcza? Dowiemy się tego od Lidii Piekarskiej, Julity Tymoszewicz i Piotra Stankiewicz, którzy zaprezentują nam zespoły występujące w tym roku na Basach.Halfway Festival 2017 !pod powierzchnią!

Jak co roku festiwalowy letni sezon muzyczny otworzy nam Halfway Festival (a zamknie Up To Date), który skraca dystans między artystami a publicznością, jak chyba żaden inny. Czy znamy już na pamięć teksty zespołów, które wystąpią w amfiteatrze Opery? Pewnie nie, bo to impreza, na której w dużej mierze dopiero odkrywamy muzykę twórców trafiających do Białegostoku z całego...Producent Jakub Dmuchowski z Łomży !pod powierzchnią!

Czy Łomża jest muzyczną pustynią? A może my zapatrzeni (zasłuchani) w Warszawę, Londyn czy NY jesteśmy głusi na to, co lokalne?
Porozmawiamy o tym z producentem Jakubem Dmuchowskim, posłuchamy tego, co dobre na młodej muzycznej scenie łomżyńskiej, m.in. Jakuba Dmuchowskiego solo, z Zektem (który mieszka na Hawajach), Aaronem Gizy oraz Funkasanki czy Eryka Mroczka.O koncercie Davida Krakauera i muzycznej działalności Ośrodka Pogranicze

„Rewolucjonista brzmienia klarnetu” z Nowego Jorku zagra w niedzielę w Suwałkach z Orkiestrą Klezmerską Teatru Sejneńskiego. O tym koncercie i o muzycznej działalności Ośrodka Pogranicze (Tratwa muzykantów, wspólna z Mikołajem Trzaską ścieżka dźwiękową do „Wołynia”, Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa itd.) porozmawiamy z Michałem Moniuszką z Pogranicza.
źródło: www.radio.bialystok.pl​