Bożena Bednarek

5 listopada 2017

Bożena Bednarek, fot. Sylwia Krassowska
Bożena Bednarek, fot. Sylwia Krassowska

Z Bożeną Bednarek rozmawia Dorota Sokołowska

Rozpoczęła się III edycja konkursu literackiego dla seniorów.

W 2015 roku Redakcja Seniora zainicjowała konkurs literacki "Srebro nie złoto", który okazał się świetnym pomysłem dla tzw. "srebrnych" twórców” w wieku 50+. Efektem konkursu było nawiązanie współpracy z seniorami z regionu, a nawet z innych części Polski. Okazało się literatura i twórczość może seniorów łączyć a nawet jednoczyć. Warto się ośmielić i wyciągnąć swoje prace literackie z szuflady.

W 2016 r. edycja konkursu rozszerzyła swoją formułę. Do trzeciej edycji zaroszono reprezentantów wszystkich gatunków literackich – z poezją i prozą, bajkami, kartkami z pamiętnika, a nawet powieściami. Życie, codzienność, wspomnienia, miłość, a także troski i wszystko co w duszy gra może okazać się tematem prac konkursowych.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 listopada 2017 r. o godz. 13:00 w Książnicy Podlaskiej im. Ł. Górnickiego w Białymstoku.


Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Dorota Sokołowska


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Tajemnicze Podlasie w serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku" - dziś premiera

To nie będzie opowieść o sielskim Podlasiu, jak w komedii "U Pana Boga za piecem".Katarzyna Droga

Rozmowa z autorką książki "Kobieta, którą pokochał Marszałek. Opowieść o Oli Piłsudskiej".Działania artystyczne "z ludźmi, a nie dla ludzi"

Jak współpracować na polu sztuki z mieszkańcami, sąsiadami, by ich nie wystraszyć, zniechęcić?"Wstęga Nadziei" - wystawa fotografii krzyży w Muzeum Archidiecezjalnym w Białymstoku

Kilkadziesiąt krzyży z całego świata niemal do końca kwietnia oglądać możemy na wystawie fotografii w Muzeum Archidiecezjalnym w Białymstoku.


źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok