Uzdrawiający czad

1 grudnia 2017

Karol Kramkowski, fot. Monika Kalicka
Karol Kramkowski, fot. Monika Kalicka

Uzdrawiający czad

Medycyna rozwija się nam błyskawicznie. Na rynku pojawiają się nowe leki, nowe urządzenia wspomagające lub zastępujące różne organy. To wszystko za sprawą miniaturyzacji technicznych urządzeń oraz dzięki doskonaleniu narzędzi i metod badawczych. Jak nowoczesne mikroskopy, komputery pozwalają wniknąć w organizm i na żywo śledzić to co się w nim dzieje? To absolutnie nowa jakość w badaniach. 


Gość Lecha Pilarskiego:

dr Karol Kramkowski z Uniwersytetu Medycznego w BiałymstokuProwadzący:

Wojciech Kujałowicz
Lech Pilarski


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Impreza East Games United w Białymstoku

To największa tego typu impreza we wschodniej Polsce. Kilkuset graczy i fanów gier komputerowych weźmie udział w imprezie East Games.

Badania i rozwój

Odwiedzamy białostocki Promotech, by dowiedzieć się jak inwestują w badania i rozwój, a także co z tego mają.Otwarcie Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

W poniedziałek (06.11) uroczyście otwarto Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.Photon - od studenckiego pomysłu do produkcji

Czy droga od pomysłu do przemysłu jest długa i wyboista? Jakich błędów unikać przy tworzeniu nowego pomysłu produkcyjnego - porozmawiamy z twórcami Photona.
źródło: www.radio.bialystok.pl​