Trzeci sektor


Trzeci sektor

W nowoczesnym państwie aktywność społeczno-gospodarcza dzieli się na trzy sektory: pierwszy to administracja publiczna, drugi sektor to sfera biznesu, czyli wszelkie instytucje i organizacje, których działalność jest nastawiona na zysk. Trzeci sektor to ogół organizacji działających społecznie i nie dla zysku, czyli organizacje pozarządowe. Często powstające z potrzeby chwili, w lokalnych społecznościach, by rozwiązać konkretny problem lub nieść pomoc w szerokim tego słowa znaczeniu. I o nich jest ta audycja. "Trzeci Sektor" - miejsce spotkań ludzi pełnych pozytywnych idei.

CZWARTEK 18:05 - 18:30

Prowadzący:

Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASAkademia Przyszłości i Szlachetna Paczka

Stowarzyszenie Wiosna to wiele programów pomocowych. Dwa z nich - Akademia Przyszłości i Szlachetna Paczka - są w ważnym momencie przygotowań. Jaką pomoc niosą i jak można pomóc im?Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

W Polsce koty pospolite, zwane popularnie dachowcami, stanowią znaczącą populację. Te rasowe będzie można zobaczyć w Białymstoku podczas Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych.„Białystok dla Syrii”

„Białystok dla Syrii” to cykl imprez, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc ofiarom wojny.Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie i Dzieciom „Szansa”

Po wakacjach Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie i Dzieciom „Szansa” przystępuje do intensywnej pracy z podopiecznymi.Bieg charytatywny na rzecz Hospicjum Domowego w Nowej Woli

Bieg charytatywny na rzecz Hospicjum Domowego w Nowej Woli odbędzie się 9 września - wziąć udział może każdy.
źródło: www.radio.bialystok.pl​