Trzeci sektor


Trzeci sektor

W nowoczesnym państwie aktywność społeczno-gospodarcza dzieli się na trzy sektory: pierwszy to administracja publiczna, drugi sektor to sfera biznesu, czyli wszelkie instytucje i organizacje, których działalność jest nastawiona na zysk. Trzeci sektor to ogół organizacji działających społecznie i nie dla zysku, czyli organizacje pozarządowe. Często powstające z potrzeby chwili, w lokalnych społecznościach, by rozwiązać konkretny problem lub nieść pomoc w szerokim tego słowa znaczeniu. I o nich jest ta audycja. "Trzeci Sektor" - miejsce spotkań ludzi pełnych pozytywnych idei.

CZWARTEK 18:00 - 18:30

Prowadzący:

Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Wakacyjna działalność Ośrodka Eleos

Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Diecezji Białostocko-Gdańskiej Eleos od 22 lat prowadzi szeroką działalność pomocową. Jak wygląda praca w Ośrodku podczas wakacji?Stowarzyszenie "Wychowanie przez żagle"

Propagowanie edukacji żeglarskiej i żeglarstwa morskiego wśród dzieci i młodzieży.Jak radzić sobie z kotem w okresie letnim?

Jak chronić kota przed upałem? I czy w ogóle trzeba - w końcu podobno koty lubią ciepło? Co zrobić z kotem, gdy zaplanowaliśmy wyjazd na urlop?Stowarzyszenie Szansa

Stowarzyszenie Szansa organizuje licytację koszulki Roberta Lewandowskiego.Konkurs SREBRO NIE ZŁOTO

Już po raz czwarty Podlaska Redakcja Seniora zaprasza do konkursu SREBRO NIE ZŁOTO.VII Podlaskie Targi Ekonomii Społecznej

Już po raz siódmy białostoccy społecznicy i działacze organizacji pozarządowych zapraszają do wspólnego świętowania podczas Podlaskich Targów Ekonomii Społecznej.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok