Trzeci sektor


Trzeci sektor

W nowoczesnym państwie aktywność społeczno-gospodarcza dzieli się na trzy sektory: pierwszy to administracja publiczna, drugi sektor to sfera biznesu, czyli wszelkie instytucje i organizacje, których działalność jest nastawiona na zysk. Trzeci sektor to ogół organizacji działających społecznie i nie dla zysku, czyli organizacje pozarządowe. Często powstające z potrzeby chwili, w lokalnych społecznościach, by rozwiązać konkretny problem lub nieść pomoc w szerokim tego słowa znaczeniu. I o nich jest ta audycja. "Trzeci Sektor" - miejsce spotkań ludzi pełnych pozytywnych idei.

CZWARTEK 18:00 - 18:30

Prowadzący:

Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Harcerstwo na Augustowszczyźnie

Harcerstwo na Ziemi Augustowskiej liczy sobie 100 lat. O tej historii i tegorocznych obchodach opowiadają Danuta Łoś - córka Józefa Stankiewicza, jednego z założycieli pierwszej drużyny harcerskiej i Leszek Siemienowicz z Rady Przyjaciół Harcerstwa przy Hufcu Augustów.Konkurs "Osiedla w działaniu"

Konkurs "Osiedla w działaniu" to szansa na pieniądze przeznaczone na inicjatywy społeczności lokalnych. Do 10 lipca organizacje pozarządowe mogą składać wnioski.Wakacyjna działalność Ośrodka Eleos

Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia Diecezji Białostocko-Gdańskiej Eleos od 22 lat prowadzi szeroką działalność pomocową. Jak wygląda praca w Ośrodku podczas wakacji?Stowarzyszenie "Wychowanie przez żagle"

Propagowanie edukacji żeglarskiej i żeglarstwa morskiego wśród dzieci i młodzieży.Jak radzić sobie z kotem w okresie letnim?

Jak chronić kota przed upałem? I czy w ogóle trzeba - w końcu podobno koty lubią ciepło? Co zrobić z kotem, gdy zaplanowaliśmy wyjazd na urlop?Stowarzyszenie Szansa

Stowarzyszenie Szansa organizuje licytację koszulki Roberta Lewandowskiego.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok