Trzeci sektor


Trzeci sektor

W nowoczesnym państwie aktywność społeczno-gospodarcza dzieli się na trzy sektory: pierwszy to administracja publiczna, drugi sektor to sfera biznesu, czyli wszelkie instytucje i organizacje, których działalność jest nastawiona na zysk. Trzeci sektor to ogół organizacji działających społecznie i nie dla zysku, czyli organizacje pozarządowe. Często powstające z potrzeby chwili, w lokalnych społecznościach, by rozwiązać konkretny problem lub nieść pomoc w szerokim tego słowa znaczeniu. I o nich jest ta audycja. "Trzeci Sektor" - miejsce spotkań ludzi pełnych pozytywnych idei.

CZWARTEK 18:00 - 18:30

Prowadzący:

Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Akcja "Kierowcy dzieciom"

Stowarzyszenie Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu "Decybelek" organizuje akcję "Kierowcy dzieciom".

Seniorzy inspirują do działania

Seniorzy w naszym województwie są coraz aktywniejsi, próbują inspirować innych do działania.Działalność Fundacji "Hospicjum Proroka Eliasza"

"Hospicjum Proroka Eliasza" opiekuje się chorymi z gmin: Michałowo, Gródek, Narew, Narewka i Zabłudów.Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Stoczek 45 Białystok

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Stoczek 45 Białystok odnosi duże sukcesy w szkoleniu dzieci i młodzieży.Młode organizacje pozarządowe mogą skorzystać z najnowszej propozycji OWOP

Młode organizacje pozarządowe jak i grupy osób mogą skorzystać z najnowszej propozycji OWOP.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok