"Rubież" odwiedza cmentarze za wschodnimi granicami

3 listopada 2017

Lech Marek i Krzysztof Łobacz, fot. Marcin Gliński
Lech Marek i Krzysztof Łobacz, fot. Marcin Gliński

"Rubież" odwiedza cmentarze za wschodnimi granicami

"RUBIEŻ" to jedna z najstarszych organizacji charytatywnych pomagających Polakom z dawnych Kresów Wschodnich. Na przełomie października i listopada odwiedzają także polskie cmentarze i groby za wschodnimi granicami kraju. Z wiceprezesem Stowarzyszenia Pomocy Rubież - Lechem Markiem i członkiem zarządu Krzysztofem Łobaczem rozmawia Wojciech Kujałowicz.


Prowadzący:

Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Różne sposoby na dobroczynność

Listopad miesiącem dobroczynności - do tej idei można dołączyć w bardzo różny sposób.Szachy coraz popularniejsze wśród dzieci

Szachy stają się coraz popularniejszą grą wśród najmłodszych. Ile w tym zasługi rodziców, a ile takich instytucji jak Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Stoczek 45 Białystok?Fundacja Edukacyjna Jacka Kuronia

Ponad 15 lat działalności w Teremiskach i nie tylko, to czas wielu programów i projektów. To też historia pewnej stodoły, która stała się teatrem."Seniorzy w działaniu"

III Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych "Seniorzy w działaniu" to okazja do spotkania z doświadczonymi animatorami życia tej części społeczeństwa.Stowarzyszenie "Ku Dobrej Nadziei"

Zbliża się zima, wiele osób bezdomnych będzie szukać schronienia przed chłodem.
źródło: www.radio.bialystok.pl​