"Rubież" odwiedza cmentarze za wschodnimi granicami

3 listopada 2017

Lech Marek i Krzysztof Łobacz, fot. Marcin Gliński
Lech Marek i Krzysztof Łobacz, fot. Marcin Gliński

"Rubież" odwiedza cmentarze za wschodnimi granicami

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


"RUBIEŻ" to jedna z najstarszych organizacji charytatywnych pomagających Polakom z dawnych Kresów Wschodnich. Na przełomie października i listopada odwiedzają także polskie cmentarze i groby za wschodnimi granicami kraju. Z wiceprezesem Stowarzyszenia Pomocy Rubież - Lechem Markiem i członkiem zarządu Krzysztofem Łobaczem rozmawia Wojciech Kujałowicz.


Prowadzący:

Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Marsz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości

17 listopada w Białymstoku odbędzie się marsz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Wtedy też na stronie internetowej opublikowana zostanie lista rodzin czekających na pomoc darczyńców."Wpływamy na zmiany – otwieramy się na świat"

IV Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych.Wsparcie dla Fundacji "Pomóż Im" - Miesiąc Dobroczynności

Ciężka choroba dziecka to wyjątkowo trudny moment w życiu rodziny. Fundacja "Pomóż im" zajmuje się kompleksowo tego typu problemami. My z kolei możemy wspomóc jej działania.Akademia Liderów

Akademia Liderów to w tym roku projekt, w którym młodzież realizuje filmy związane z rocznicą odzyskania niepodległości.Fundacja "Hospicjum Proroka Eliasza" wciąż zbiera pieniądze na wiejskie hospicjum stacjonarne

Żonkile są symbolem nadziei dla ludzi chorych na chorobę nowotworową i dla ich bliskich. Fundacja "Hospicjum Proroka Eliasza" w Michałowie na swojej działce w Makówce w gminie Narew, wraz z uczniami szkół, posadziła 100 cebulek żonkili - na 100-lecie niepodległości. Tam niebawem rozpocznie się budowa stacjonarnego hospicjum.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok