Wersja lokalna


Wersja lokalna

To audycja, w której poruszamy tematy ważne społecznie. Niezależnie od tego, jak duża jest to społeczność. Tematy mogą dotykać spraw dotyczących wsi czy małego miasta w województwie podlaskim, czy też stolicy naszego regionu, czyli Białegostoku. Zależy nam na tym, żeby wszystkie strony danego sporu, czy problemu usiadły przed naszymi mikrofonami i ze sobą porozmawiały. Bo często główną przyczyną sporu jest brak rozmowy.

CZWARTEK 14:10 - 15:00

Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Adam Dąbrowski
Adam Janczewski
Wojciech Kujałowicz
Lech Pilarski
Renata Reda
Edyta Wołosik


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS







16.03 - ASF i ptasia grypa w Podlaskiem

Czy ASF i ptasia grypa wyeliminują hodowców w Podlaskiem? Czy jest pomoc dla tych, którzy zechcą zmienić profil produkcji hodowlanej? Rząd oferuje wsparcie dla małych gospodarstw oferując m.in. jałówki mięsne. Czy to wystarczy?



9.03 - Gospodarcza współpraca podlasko-białoruska

O ponad jedną czwartą spadła wartość towarów, które przez przejścia graniczne w województwie podlaskim wywieźli Białorusini. W ubiegłym roku było to ponad 715 milionów złotych, a rok wcześniej 920.



2.03 - Prace nad studium zagospodarowania przestrzennego w Białymstoku

W Białymstoku trwają - momentami burzliwe - prace nad "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego".



23.02 Podlaski odcinek trasy Via Carpatia

Z perspektywy województwa podlaskiego, Via Carpatia to droga, która jest kluczowa w kontekście rozwoju regionu i poprawy bezpieczeństwa.



9.02 Wojska Obrony Terytorialnej

To piąty rodzaj sił zbrojnych obok wojsk lądowych, powietrznych, specjalnych i marynarki wojennej.




źródło: www.radio.bialystok.pl​