Radio Białystok | Wiadomości | Jagiellonia: 0:0 z Górnikiem Łęczna [zdjęcia]

Jagiellonia: 0:0 z Górnikiem Łęczna [zdjęcia]

22.09.2014, 19:56, akt. 19:56

Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok 0:0, 22.09.2014, fot. Grzegorz Chuczun/jagiellonia.net

Na zakończenie 9. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Jagiellonia Białystok zremisowała 0:0 z Górnikiem Łęczna. Wyjazdowy mecz z beniaminkiem ekstraklasy nie był dobry w wykonaniu obu drużyn. Zawodnicy, szczególnie w pierwszej połowie, mieli problem ze skonstruowaniem akcji ofensywnych.

Mecz ożywił się bardziej w drugiej połowie, ale żadnej z drużyn nie udało się pokonać przeciwnika. W tej części gry stroną dominującą byli gospodarze, ale w bramce bardzo dobrze spisywał się Bartłomiej Drągowski.

Bezbramkowy remis był już trzecim z rzędu meczem w wykonaniu Jagiellonii, w którym białostoczanie nie stracili bramki. Dzięki punktowi zdobytemu w Łęcznej, Jagiellonia ma już 14 punktów i awansowała na 6. pozycję w tabeli.

Następny mecz Jagiellonia zagra już w najbliższy czwartek (25.09). Będzie to wyjazdowy mecz z Chrobrym Głogów w ramach 1/16 Pucharu Polski. (wsz/wsz)