Radio Białystok | Wiadomości | Sport: Augustowianie na podium

Sport: Augustowianie na podium

21.09.2014, 13:18, akt. 13:18

Augustów-zawody, fot. archiwum PRB

Dziewięć medali zdobyli Polacy w mistrzostwach Europy seniorów i juniorów w narciarstwie wodnym za wyciągiem. Zawody odbyły się w niemieckim centrum rekreacji i sportów wodnych Schloss Dankern.

Cztery razy na podium stanęła seniorka Anna Gogola (Zefir Bytom) - zajęła drugie miejsce w slalomie, skokach i trójkombinacji oraz wywalczyła brąz w jeździe figurowej.

Konrad Zawadzki (MOS Augustów) w kategorii U-15 zwyciężył w slalomie i skokach, zaś w U-19 Kamil Borysewicz (Sparta Augustów) był drugi w skokach i trzeci w slalomie, natomiast Erwin Zawadzki (MOS Augustów) sięgnął po brąz w skokach. (PAP, oprac. lep)