Radio Białystok | Wiadomości | Kamila Lićwinko ze złotem na MP w Lekkoatletyce [zdjęcia, wideo]

Kamila Lićwinko ze złotem na MP w Lekkoatletyce [zdjęcia, wideo]

22.07.2017, 18:56, akt. 23.07.2017, 00:56

Kamila Lićwinko (KS Podlasie Białystok) w skoku wzwyż pokonała poprzeczkę na wysokości 1,95 m i zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku.

Kamila Lićwinko, MP w Lekkoatletyce w Białymstoku 2017, fot. Joanna Żemojda

Podium:

1. Kamila Lićwinko (KS Podlasie Białystok)

2. Urszula Gardzielewska (KS AZS AWF Wrocław)

3. Paulina Wal (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole), Aneta Rydz (RLTL ZTE Radom)

| red: mag, wsz, zmj

Zawodniczka UKS 19 Bojary Białystok Martyna Dąbrowska wywalczyła brąz w finale biegu na 400 m kobiet na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce.

Sztafeta mężczyzn Podlasia Białystok zdobyła złoty medal na MP w Lekkoatletyce [zdjęcia, wideo]

22.07.2017, 18:51

Sztafeta mężczyzn Podlasia Białystok zdobyła złoty medal w biegu 4x100 m na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku.

Wojciech Nowicki najlepszy na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku [zdjęcia, wideo]

22.07.2017, 17:55

Wojciech Nowicki (KS Podlasie Białystok) w finale rzutu młotem na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku zdobył złoty medal.