Radio Białystok | Wiadomości | Podlasianka Katarzyna Rutkowska wygrała bieg przełajowy Klubowego Pucharu Europy

autor: Jerzy Kułakowski

4.02.2018, 17:54, akt. 18:48

Katarzyna Rutkowska z Podlasia wygrała bieg przełajowy Klubowego Pucharu Europy w portugalskiej miejscowości Mira.

ugrum1, Fotolia.com

Panie miały do pokonania ponad 6 km, a białostoczanka na finiszu wyprzedziła o sekundę utytułowaną zawodniczkę gospodarzy Jessicę Augusto.

W klasyfikacji drużynowej Podlasie zajęło 4. miejsce, a złożyły się na to również wyniki: Pauliny Mikiewicz-Łapińskiej, Pauli Kopciewskiej i Izabeli Parszczyńskiej.

Nowy rok przywitali na sportowo. Blisko 200 osób wzięło udział w Noworocznym Biegu Tura w Bielsku Podlaskim.

Pożegnali rok na sportowo - bieg sylwestrowy w Białymstoku

30.12.2017, 06:48

W kolorowych przebraniach pożegnali 2017 rok na sportowo - na stadionie lekkoatletycznym w białostockim Zwierzyńcu odbył się bieg sylwestrowy.

Wystartowało blisko 1000 osób - Bieg Niepodległości w Białymstoku

11.11.2017, 07:29

W Białymstoku już po raz siedemnasty uczczono narodowe święto na sportowo. Łącznie około 1000 osób wystartowało w sobotnim (11.11) Biegu Niepodległości.