Radio Białystok | Wiadomości | Damian Czykier odpadł w półfinale na 60 metrów przez płotki w HMŚ

Damian Czykier odpadł w półfinale na 60 metrów przez płotki w HMŚ

4.03.2018, 08:19, akt. 17:49

Damian Czykier (KS Podlasie Białystok) odpadł z dalszej rywalizacji w półfinale biegu na 60 m przez płotki w Halowych Mistrzostwach Świata w Birmingham. W swej serii zajął ósme miejsce wynikiem 7,78.

W gronie 24 zawodników najszybciej dystans pokonał Brytyjczyk Andrew Pozzi wynikiem 7,46.

W ostatnim dniu imprezy IAAF z polskiej reprezentacji wystąpią: tyczkarze - Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski (konkurs trwa), w biegu na 1500 m Marcin Lewandowski oraz sztafety 4x400 m kobiet i mężczyzn. Dotychczas na podium stanął w sobotę (03.03) Adam Kszczot, który zwyciężył na 800 m.

źródło: PAP | red: mag

Niedziela (27.08) była bardzo udana dla lekkoatletów Podlasia Białystok, startujących na Uniwersjadzie w Tajpej.

Kolejne medale podlaskich zawodników na MP w Lekkoatletyce w Białymstoku [wideo, zdjęcia]

23.07.2017, 07:21

To ostatni dzień zmagań na stadionie w Zwierzyńcu.

Sztafeta mężczyzn Podlasia Białystok zdobyła złoty medal na MP w Lekkoatletyce [zdjęcia, wideo]

22.07.2017, 18:51

Sztafeta mężczyzn Podlasia Białystok zdobyła złoty medal w biegu 4x100 m na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku.