Radio Białystok | Wiadomości | Piłkarze Wigier pokonali w sparingu litewską Dainavę Alytus 2:0

Piłkarze Wigier pokonali w sparingu litewską Dainavę Alytus 2:0

26.06.2018, 19:12, akt. 19:18

Do nowego sezonu przygotowują się pierwszoligowi piłkarze Wigier Suwałki. W meczu kontrolnym pokonali litewską Dainavę Alytus 2:0.

Smileus, Fotolia.com

W suwalskiej drużynie zagrali głównie testowani zawodnicy i to oni strzelili gole jeszcze przed przerwą. W 35. minucie trafił Fabian Hiszpański, a trzy minuty później Kamil Sabiłło.

Fabian Hiszpański, to najbardziej znany testowany teraz w Wigrach zawodnik. 24-latek w ostatnim sezonie grał w rezerwach Wisły Płock, a w sezonie 2015/16 zagrał 5 spotkań w ekstraklasie w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Z Wigier Suwałki odchodzą kolejni zawodnicy. Tym razem - to Siergiej Pilipczuk. Ukrainiec podpisał roczny kontrakt z Chojniczanką Chojnice. 33-latek w ubiegłym sezonie zagrał w Wigrach 24 mecze i strzelił trzy gole.