Radio Białystok | Wiadomości | Jagiellonia znów przegrała z rumuńskim Viitorulem

Jagiellonia znów przegrała z rumuńskim Viitorulem

autor: Jerzy Kułakowski

30.06.2018, 17:19, akt. 17:39

W Warce Jagiellonia Białystok przegrała z Viitorulem FC 1:2.

Ivan Runje, fot. Joanna Żemojda

0:00
0:00
O meczu Jagiellonii z Viitorulem opowiada Ireneusz Mamrot | Pobierz plik.

0:00
0:00
Ivan Runje o meczu Jagiellonii z Viitorulem FC - relacja Jerzego Kułakowskiego | Pobierz plik.

W pierwszej połowie trener Ireneusz Mamrot wystawił mocniejszy skład, a gola dla Jagiellonii zdobył Ivan Runje. Rumuni strzelili obie bramki po przerwie - w 57. i 68. minucie.

Viitorul FC to mistrz Rumunii z 2017 roku. Na zimowym zgrupowaniu w Belek żółto-czerwoni przegrali z tym zespołem 0:2.

| red: zmj

Występujący ostatnio w pierwszoligowym GKS Katowice, młodzieżowy reprezentant Polski Lukas Klemenz podpisał 4-letni kontrakt z Jagiellonią Białystok.

Młodzi piłkarze Jagiellonii Białystok wywalczyli mistrzostwo Polski

28.06.2018, 07:59

Jagiellonia Białystok zdobyła złoty medal MP drużyn do lat 17.

Jagiellonia wygrała ze Stomilem Olsztyn 4:0; dwa gole strzelił Patryk Klimala

27.06.2018, 14:30

W rozegranym w środę spotkaniu kontrolnym piłkarze Jagiellonii Białystok pokonali pierwszoligowy Stomil Olsztyn 4:0 (3:0). Mecz odbył się na boisku w Kępie (Mazowieckie), gdzie wicemistrzowie Polski przebywają od tygodnia na obozie przygotowawczym.

Jagiellonia przegrała sparing z Wisłą Płock 1:3

24.06.2018, 17:33

Jagiellonia Białystok przegrała w sparingu na zgrupowaniu w Kępie na Mazowszu z Wisłą Płock 1:3.