Radio Białystok | Wiadomości | Mundial 2018 - Belgowie brązowymi medalistami

Mundial 2018 - Belgowie brązowymi medalistami

14.07.2018, 16:41, akt. 18:10

Belgowie zdobyli brązowe medale piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. W meczu o 3. miejsce, "Czerwone Diabły" pokonały w Sankt Petersburgu Anglików 2:0

Smileus, Fotolia.com

Pierwszy medal w historii

Wynik w 4. minucie otworzył Thomas Meunier. W 82. minucie na 2:0 podwyższył Eden Hazard.

Reprezentacja Belgii po raz pierwszy w historii wywalczyła na mundialu medal. Dla Anglików - mistrzów świata z 1966 roku - to najlepszy turniej od 28 lat, gdy także zajęli czwarte miejsce.

Finał o godzinie 17:00

W niedzielę odbędzie się finał mundialu - o godzinie 17:00 czasu polskiego Francja zagra w Moskwie z Chorwacją.

źródło: IAR | red: rbon

Lowlanders Białystok pokonali Seahawks Gdynia i awansowali do finału Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Dzień Sportu na Stadionie Miejskim - pogoda pokrzyżowała plany organizatorom [zdjęcia]

14.07.2018, 05:58

Pogoda kompletnie pokrzyżowała plany organizatorom Dnia Sportu na stadionie miejskim w Białymstoku. Zaprezentowano nowych zawodników oraz nowe stroje Jagiellonii Białystok.

Jagiellonia po ostatnim sprawdzianie przed nowym sezonem

10.07.2018, 18:51

W meczu kontrolnym w Gniewinie, żółto-czerwoni wygrali z Dinamem Bukareszt 4:1.

Jagiellonia zremisowała z Wigrami w Sokółce [zdjęcia]

7.07.2018, 18:52

W Sokółce mecz kontrolny rozegrały dwie najsilniejsze drużyny z naszego regionu. Jagiellonia Białystok zremisowała z Wigrami Suwałki 2:2.