Radio Białystok | Wiadomości | Piłkarze Wigier wrócili bez punktów z Nowego Sącza

Piłkarze Wigier wrócili bez punktów z Nowego Sącza

autor: Grzegorz Pilat

21.10.2018, 13:51, akt. 19:32

Pierwszoligowi piłkarze Wigier Suwałki przegrali wyjazdowy mecz z Sandecją Nowy Sącz 0:2.

0:00
0:00
Piłkarze Wigier wrócili bez punktów z Nowego Sącza - relacja Jerzego Kułakowskiego | Pobierz plik.

Piłkarze Wigier Suwałki nie mogą przerwać fatalnej serii meczów bez zwycięstwa. W siódmym kolejnym spotkaniu nie zgarnęli kompletu punktów. Tym razem Wigry przegrały na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 0:2.

W tabeli podopieczni Kamila Sochy są na 11. miejscu z 6 punktami nad strefą spadkową. W następną niedzielę (28.10) zagrają na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.

Sandecja Nowy Sącz – Wigry Suwałki 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Damian Chmiel (16), 2:0 Dawid Flaszka (51).

Żółta kartka - Sandecja Nowy Sącz: Michal Piter-Bucko, Damian Chmiel, Maciej Małkowski, Miłosz Kałahur. Wigry Suwałki: Wojciech Kuriata, Adrian Karankiewicz, Filip Karbowy, Arkadiusz Najemski.

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom). Widzów 2 200.

źródło: PAP | red: wsz, sk

Piłkarze Wigier Suwałki zdobyli jeden punkt na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. W sobotę (13.10) zremisowali 2:2 przed własną publicznością z GKS-em Tychy.

Puchar Polski – rozlosowano pary 1/16 finału

28.09.2018, 12:30

Drużyny z naszego regionu poznały rywali w 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Losowanie par odbyło się w siedzibie PZPN w Warszawie.

Wigry Suwałki pokonały Falubaz Zielona Góra 1:0

26.09.2018, 18:55

Do dalszych gier awansowali piłkarze Wigier Suwałki, którzy na wyjeździe pokonali Falubaz Zielona Góra 1:0 po bramce Pawła Kaczmarczyka w 38. minucie.