21 stycznia 2017, 12:25
Bramkę dla lidera polskiej ekstraklasy piłkarskiej zdobył w drugiej połowie Marek Wasiluk, wykorzystując rzut karny.
19 stycznia 2017, 08:16
Niespodzianki nie było i Tur Bielsk Podlaski pokonał Żubry Białystok 80:71.
19 stycznia 2017, 07:58
Lider tabeli pokonał KPS Siedlce 3:0, a emocje były tylko w pierwszym secie.
19 stycznia 2017, 07:52
W pierwszej połowie żółto-czerwoni zagrali w znacznie mocniejszym składzie. Po przerwie trener Michał Probierz dokonał czternastu zmian.
16 stycznia 2017, 08:58
Co ciekawe, żółto-czerwoni w samolocie z Warszawy do Stambułu lecieli razem z piłkarzami Lechii Gdańsk.
16 stycznia 2017, 09:42
Natomiast Żubry Białystok przegrały z ŁKS Łódź 77:80.
16 stycznia 2017, 10:40
W rywalizacji na 1000 metrów Natalia Maliszewska i Rafał Anikiej dotarli do półfinałów i zajęli odpowiednio 10. i 11. miejsce.
Andrea Rossi, Fotolia.com
15 stycznia 2017, 16:54
Lider tabeli Ślepsk Suwałki pokonał AZS AGH Kraków 3:2, choć przegrał 2 pierwsze partie. BAS Białystok przegrał z Centrum Augustów 2:3.
15 stycznia 2017, 16:39
W kadrze znalazło się kilku juniorów i zawodników z drużyny rezerw. Nie ma w niej natomiast Macieja Górskiego, który raczej opuści klub.
14 stycznia 2017, 07:51
Tenisiści stołowi Dojlid Białystok bardzo dobrze zakończyli pierwszą część sezonu w Superlidze.
13 stycznia 2017, 15:04
26-letni Litwin grał ostatnio w niemieckim VfL Bochum.