Radio Białystok | Wiadomości | Jagiellonia: Wygrana z Lechem Poznań [zdjęcia]

Jagiellonia: Wygrana z Lechem Poznań [zdjęcia]

13.09.2014, 19:54, akt. 19:54

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, 13.09.2014, fot. Grzegorz Chuczun/jagiellonia.net

Jagiellonia Białystok zdobyła ważne 3 punkty w ligowych rozgrywkach. W sobotę (13.09) przed własną publicznością pokonała 1:0 (1:0) drużynę Lecha Poznań. Jedyną bramkę zdobył Mateusz Piątkowski.

Decydującą o wyniku meczu akcję Jagiellonia przeprowadziła na początku spotkania. Już w 5. minucie żółto-czerwoni objęli prowadzenie. Z lewej strony boiska piłkę w pole karne dośrodkował Marek Wasiluk. Piątkowski znajdujący się na 5. metrze nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Kotorowskiego.

Dzięki trafieniu Mateusz Piątkowski ma już 6 goli i umocnił się na pozycji lidera strzelców piłkarskiej ekstraklasy.

W 68. minucie gracze Lecha Poznań trafili do siatki białostoczan, ale gol nie został uznany, bo zawodnik gości był na pozycji spalonej.

Zwycięstwo Jagiellonii na Stadionie Miejskim w Białymstoku oglądało 7350 widzów. (wsz/wsz)