Radio Białystok | Wiadomości | Piłkarze Jagiellonii przegrali pierwszy mecz sparingowy w Turcji

Piłkarze Jagiellonii przegrali pierwszy mecz sparingowy w Turcji

autor: Jerzy Kułakowski

19.01.2017, 07:52, akt. 1.06.2017, 07:32

Piłkarze Jagiellonii Białystok mają za sobą pierwszy sprawdzian formy na zgrupowaniu w tureckim Belek. Grali z rumuńską Politechniką Jassy i przegrali 0:1. W pierwszej połowie goli nie było, a żółto-czerwoni zagrali w znacznie mocniejszym składzie. Po przerwie trener Michał Probierz dokonał czternastu zmian, a rywale zdobyli gola z rzutu karnego. Sparing grała także 2-ligowa Olimpii Zambrów. Na wyjeździe przegrała 0:2 z 1-ligową Pogonią Siedlce. (jk/mm) Zobacz też: Piłkarze Jagiellonii rozpoczęli zgrupowanie w tureckim Belek Jagiellonia: Piłkarze będą trenować w tureckim Belek Arvydas Novikovas nowym nabytkiem Jagiellonii Białystok Jagiellonia Reprezentant Litwy bliski umowy z Jagiellonią

| red: maj, ary