Z sieci wzięte


Z sieci wzięte

Nowe możliwości korzystania z internetu pojawiają się jak grzyby po deszczu. Przez sieć prowadzimy życie towarzyskie, szukamy rozmaitych porad, rezerwujemy bilety, opłacamy rachunku... My, współcześni, żyjemy trochę tu i trochę tam. Otwieramy coraz większe, wspanialsze "okna na świat".

Warto poszukać dla siebie szansy, jaką niesie korzystanie z sieci, warto otworzyć się na wiedzę, na nowe miejsca, na ludzi, na niezwykłe - a proste - sposoby radzenia sobie z codziennością. Na wszystko znaleźć można patent. I o tym opowiadają rozmówcy Miłki Malzahn.

WTOREK 12.45 - 12:50

Prowadzący:

Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Nauka sztuki opowiadania baśni przez internet?

Bez względu na wiek opowiadanie baśni może działać terapeutycznie, docierać głębiej niż nauczanie, pouczanie czy rozmowy. Na świecie żyje wielu Opowiadaczy, kontynuujących stare tradycje. Najwyraźniej jest to zawód z przyszłościąCzy z sieci można nauczyć się aktorstwa?

Lekcje online nie są dziś niczym nowym, od wielu lat można znaleźć je w sieci i nauczyć się dzięki nim wielu pożytecznych rzeczy, ale czy można się nauczyć aktorstwa?Czy do nauki szybkiego czytania wystarczy tylko internet?

Czytać potrafi dziś każdy, ale nie każdy może poświęcić na czytanie bardzo, bardzo dużo czasu.Szach - mat - mistrz szachów z internetu

Czy możemy zostać mistrzami szachowymi - korzystając z internetowych poradników?Jak zrobić dobry filmik na bloga?

Coraz więcej osób dzieli się w sieci nie tylko swoimi przemyśleniami, ale też - obrazami. Coraz bardziej popularne (i coraz chętniej oglądane) są krótkie filmiki własnej produkcji.Jak się nauczyć szydełkowania z internetowych poradników?

Szydełkowanie to piękna pasja! Podobnie jak robienie na drutach polega na przeciąganiu przez siebie na różne sposoby pętelek nici.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok