Jak zrobić ubraniowe zakupy w sieci bezpiecznie i z dobrym skutkiem?

12 września 2017

Ewa i Ania Laskowskie, fot. Joanna Żemojda
Ewa i Ania Laskowskie, fot. Joanna Żemojda

Jak zrobić ubraniowe zakupy w sieci bezpiecznie i z dobrym skutkiem?

Czy można oszukać w sieci kogoś, kto kupuje i sprzedaje ubrania od dłuższego czasu i dobrze się na tym zna? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przed dokonaniem transakcji na odległość? I czy można odzyskać utracone pieniądze? O tym mówią blogerki modowe Anna i Ewa Laskowskie.


Prowadzący:

Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Jak zrobić dobry filmik na bloga?

Coraz więcej osób dzieli się w sieci nie tylko swoimi przemyśleniami, ale też - obrazami. Coraz bardziej popularne (i coraz chętniej oglądane) są krótkie filmiki własnej produkcji.Jak się nauczyć szydełkowania z internetowych poradników?

Szydełkowanie to piękna pasja! Podobnie jak robienie na drutach polega na przeciąganiu przez siebie na różne sposoby pętelek nici.Czy można znaleźć miłość w sieci?

Portale randkowe w naszych czasach cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Flirtowanie na czatach, zakochiwanie się i odkochiwanie powoli stają się czymś naturalnym. Ale czy internetowa sieć rzeczywiście jest w stanie połączyć dwa serca spragnione miłości?Czym jest internet rzeczy?

Gdzie jest ukryty internet? Wszędzie! Nie tylko drzemie sobie w komórce, ale łypie na nas z ekspresu do kawy, siedzi spokojnie w pralce, w samochodzie.Czy można naprawić samochód dzięki wiedzy z internetu?

Czy możliwa jest naprawa samochodu za pomocą internetowych porad?
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok