Jak zrobić ubraniowe zakupy w sieci bezpiecznie i z dobrym skutkiem?

12 września 2017

Ewa i Ania Laskowskie, fot. Joanna Żemojda
Ewa i Ania Laskowskie, fot. Joanna Żemojda

Jak zrobić ubraniowe zakupy w sieci bezpiecznie i z dobrym skutkiem?

Czy można oszukać w sieci kogoś, kto kupuje i sprzedaje ubrania od dłuższego czasu i dobrze się na tym zna? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przed dokonaniem transakcji na odległość? I czy można odzyskać utracone pieniądze? O tym mówią blogerki modowe Anna i Ewa Laskowskie.


Prowadzący:

Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Czy można z sieci nauczyć się jak odnawiać stare meble?

Jak nauczyć się odnawiania starych mebli tak by ucieszyć oko, nasz portfel i zadziwić znajomych – opowiada Beata Szczypińska, bankowiec i renowator mebli.Czy możliwa jest skuteczna i przyjemna nauka języka obcego przez internet?

Czy możliwa jest skuteczna i przyjemna nauka języka obcego przez internet. Swoim doświadczeniem dzieli się Tamara Krakowiak, fotografka, której nauka francuskiego zajęła tylko rok.Jak napisać sobie aplikację na własny telefon?

Jak napisać sobie aplikację na własny telefon? Czy to jest matematyka czy sztuka wyobraźni? Czy można zacząć od wiedzy z sieci? O pierwszych krokach programowania - mówi programista Chrystian Ruminowicz.Czy można zorganizować ślub dzięki dobrym radom z internetu?

Sięgamy do internetu po porady: jak zorganizować piękne wydarzenia towarzyskie? A ślub? Czy uda się dokonać tego organizacyjnego wysiłku za pomocą dobrych rad z internetu?Czy w sieci znajdziemy dobry przepis dla ambitnego budowniczego na mały własny domek?

Czy w sieci znajdziemy dobry przepis dla ambitnego budowniczego na mały własny domek? O naturalnym budownictwie i sięganiu po wiedzę do internetu opowiada architekt Monika Sierakowska.
źródło: www.radio.bialystok.pl​