Jak zrobić ubraniowe zakupy w sieci bezpiecznie i z dobrym skutkiem?

12 września 2017

Ewa i Ania Laskowskie, fot. Joanna Żemojda
Ewa i Ania Laskowskie, fot. Joanna Żemojda

Jak zrobić ubraniowe zakupy w sieci bezpiecznie i z dobrym skutkiem?

Czy można oszukać w sieci kogoś, kto kupuje i sprzedaje ubrania od dłuższego czasu i dobrze się na tym zna? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przed dokonaniem transakcji na odległość? I czy można odzyskać utracone pieniądze? O tym mówią blogerki modowe Anna i Ewa Laskowskie.


Prowadzący:

Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Ćwiczenia fizyczne z internetu

Czy możliwe jest skorzystanie z wiedzy zawieszonej w sieci, by odszukać optymalną dla siebie aktywności fizyczną? Czy można skutecznie i pożytecznie ćwiczyć online?Genealogia przez internet

Wielu z nas chciałoby wiedzieć, skąd pochodzi i jaka jest historia naszej rodziny. Ustalenie własnego rodowodu i poznanie przodków to bardzo ważny element dookreślający to, kim jesteśmy; będący czasem powodem do dumy, a niekiedy do… zadumy.Czy aplikacje mobilne mogą nam pomóc w utrzymaniu zdrowego trybu życia?

Niektóre aplikacje mobilne na przykład podpowiedzą jak się wyleczyć z grypy, inne zaś ułatwią kontrolę nad przyjmowaniem leków.Czy w internecie znajdziemy motywację do życia?

Czy poszukiwania życiowej motywacji można rozpocząć od internetowych poradników?Nauka sztuki opowiadania baśni przez internet?

Bez względu na wiek opowiadanie baśni może działać terapeutycznie, docierać głębiej niż nauczanie, pouczanie czy rozmowy. Na świecie żyje wielu Opowiadaczy, kontynuujących stare tradycje. Najwyraźniej jest to zawód z przyszłością
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok