Czy można nauczyć się fotografowania, sięgając po wiedzę do internetu?

3 października 2017

Paweł Kadysz, fot. Dominika Dębska
Paweł Kadysz, fot. Dominika Dębska

Czy można nauczyć się fotografowania, sięgając po wiedzę do internetu?

Ogromna popularność fotografii cyfrowej sprawiła, że dzisiaj właściwie każdy posiada aparat fotograficzny. Możliwości techniczne nowoczesnego sprzętu, rozmaite zaawansowane funkcje pozwalają na robienie poprawnych technicznie zdjęć, ale czy intuicja wystarczy? Czy można nauczyć się fotografowania sięgając po wiedzę do internetu? Odpowiada Paweł Kadysz, pasjonat fotografii zajmujący się grafiką komputerową i projektowaniem stron internetowych.


Prowadzący:

Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Czy można naprawić samochód dzięki wiedzy z internetu?

Czy możliwa jest naprawa samochodu za pomocą internetowych porad?Jak szukać w internecie informacji na temat hodowli papug?

Jeżeli marzymy o posiadaniu papugi – to, jak z każdy innym egzotycznym zwierzęciem, powinno się w tym marzeniu uwzględnić ogromną wiedzę o zasadach dbania o tego barwnego ptaka.Czy z sieci można nauczyć się wytwarzać mydło?

O tym, że współcześnie warto zostać mydlarzem i że zawód ten można przećwiczyć w dom, i za pomocą wiedzy internetowej - mówi Tomasz Kudaszewicz, mydlarz.Czy można stać się majsterkowiczem korzystając z internetowych poradników?

Maciej Grygorczuk, konstruktor, autor fanpage'a "Zrobię Ci to" odpowiada na pytanie, czy można stać się majsterkowiczem korzystając z internetowych poradników.Czy sięgając do internetu znajdziemy wskazówki, jak być dobrym mówcą?

Tłumaczy Marcin Sawicki, prezes klubu Toastmasters Białystok.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok