Czy można nauczyć się fotografowania, sięgając po wiedzę do internetu?

3 października 2017

Paweł Kadysz, fot. Dominika Dębska
Paweł Kadysz, fot. Dominika Dębska

Czy można nauczyć się fotografowania, sięgając po wiedzę do internetu?

Ogromna popularność fotografii cyfrowej sprawiła, że dzisiaj właściwie każdy posiada aparat fotograficzny. Możliwości techniczne nowoczesnego sprzętu, rozmaite zaawansowane funkcje pozwalają na robienie poprawnych technicznie zdjęć, ale czy intuicja wystarczy? Czy można nauczyć się fotografowania sięgając po wiedzę do internetu? Odpowiada Paweł Kadysz, pasjonat fotografii zajmujący się grafiką komputerową i projektowaniem stron internetowych.


Prowadzący:

Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Czy możliwa jest skuteczna i przyjemna nauka języka obcego przez internet?

Czy możliwa jest skuteczna i przyjemna nauka języka obcego przez internet. Swoim doświadczeniem dzieli się Tamara Krakowiak, fotografka, której nauka francuskiego zajęła tylko rok.Jak napisać sobie aplikację na własny telefon?

Jak napisać sobie aplikację na własny telefon? Czy to jest matematyka czy sztuka wyobraźni? Czy można zacząć od wiedzy z sieci? O pierwszych krokach programowania - mówi programista Chrystian Ruminowicz.Czy można zorganizować ślub dzięki dobrym radom z internetu?

Sięgamy do internetu po porady: jak zorganizować piękne wydarzenia towarzyskie? A ślub? Czy uda się dokonać tego organizacyjnego wysiłku za pomocą dobrych rad z internetu?Czy w sieci znajdziemy dobry przepis dla ambitnego budowniczego na mały własny domek?

Czy w sieci znajdziemy dobry przepis dla ambitnego budowniczego na mały własny domek? O naturalnym budownictwie i sięganiu po wiedzę do internetu opowiada architekt Monika Sierakowska.Czy można nauczyć się kreatywnego pisania za pośrednictwem internetu?

Krystyna Bezubik, literaturoznawczyni, autorka książki "Piszę, bo chcę. Poradnik kreatywnego pisania” twierdzi, że zawsze jest dobry moment, by zacząć tworzyć.
źródło: www.radio.bialystok.pl​