Czy można nauczyć się fotografowania, sięgając po wiedzę do internetu?

3 października 2017

Paweł Kadysz, fot. Dominika Dębska
Paweł Kadysz, fot. Dominika Dębska

Czy można nauczyć się fotografowania, sięgając po wiedzę do internetu?

Ogromna popularność fotografii cyfrowej sprawiła, że dzisiaj właściwie każdy posiada aparat fotograficzny. Możliwości techniczne nowoczesnego sprzętu, rozmaite zaawansowane funkcje pozwalają na robienie poprawnych technicznie zdjęć, ale czy intuicja wystarczy? Czy można nauczyć się fotografowania sięgając po wiedzę do internetu? Odpowiada Paweł Kadysz, pasjonat fotografii zajmujący się grafiką komputerową i projektowaniem stron internetowych.


Prowadzący:

Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Czy można wychować psa korzystając z internetowych poradników?

Behawiorysta to ktoś, kto profesjonalnie zajmuje się psami. I nie chodzi tu o naukę psa komend - "siad", czy "leżeć"!Kwiaty to najbardziej uniwersalny prezent - jak przez internet nauczyć się sztuki ich układania?

Współczesny florysta jest osobą wszechstronnie wykształconą, zna nie tylko swój warsztat, ale także potrafi zaaranżować bukiet według obowiązujących zasad i aktualnej mody.Czy gry komputerowe są dla nas zagrożeniem?

Mogłoby się wydawać, że wiernymi klientami producentów gier są osoby poniżej 21 roku życia. Jednak jest zupełnie inaczej.W internecie jest dużo poradników dotyczących sprzątania domu

Wprawdzie poradniki nie posprzątają za nas, ale służą dobrymi radami, podpowiedziami i pomysłami.Jak stworzyć animację, która przyciągnie wzrok?

Życie w internecie wymaga akcji i urozmaicenia, przecież wielu z nas jeśli nawet nie prowadzi bloga, to ma swoje konto w którymś ze społecznych portali. Czy warto pomyśleć o poszerzeniu naszej graficznej aktywności o animacje?
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok