26 października - Szkoła przyjazna uczniom

26 października 2018

Fotolia.com
Fotolia.com

Szkoła przyjazna uczniom

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Dziękują za to, że mają nowe ławki, boisko, smaczne obiady czy możliwość korzystania z ksero. Uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku nakręcili filmik, który jest wyrazem wdzięczności dla dyrekcji i nauczycieli. Zwracają uwagę, że chodzi o zwyczajne rzeczy, których nie docenia się na co dzień.


Prowadzący:

Iza Serafin


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Pytania o sens cierpienia

Wielki Piątek - czas wyciszenia, skupienia i modlitwy, ale też refleksji na temat śmierci i cierpienia.Po co nam rekolekcje?

Wielki Post to w kościele katolickim m.in. czas rekolekcji.Oceny a nauka - dla kogo i dlaczego się uczymy?

Negocjacje cały czas trwają. Na razie nie wiadomo, czy dojdzie do planowanego na 8 kwietnia strajku w oświacie. Niepokoją się rodzice, a uczniowie - rozwiązują testy i przygotowują się do czekających ich w kwietniu egzaminów - gimnazjalnych i ósmoklasistów.Hejt i mowa nienawiści w internecie

Niektóre badania mówią, że z tym zjawiskiem styka się połowa nastolatków. Inne mówią o jednej trzeciej młodych ludzi, którzy mają do czynienia z hejtem i mową nienawiści w internecie.Być kobietą...

Jakie są oczekiwania kobiet wobec mężczyzn, jak one są przez nich postrzegane, jak się żyje kobietom we współczesnym świecie?Ściąganie - oszustwo czy przejaw życiowej zaradności?

W Polsce ściąganie nie jest przestępstwem i jak - pokazują badania - większość młodych ludzi nie widzi w tym nic złego, a prawie połowa badanych przyznaje się do takich praktyk.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok