Radio Białystok | Felieton | Wszystkie nieszczęścia przez telewizję - felieton Tomasza Kubaszewskiego

Wszystkie nieszczęścia przez telewizję - felieton Tomasza Kubaszewskiego

Suwalczanie odetchnęli z ulgą. Regionalny sztab wyborczy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej przeprowadził bowiem w miniony weekend akcję pod nazwą "Solidarni z Suwałkami". - Chcemy pokazać mieszkańcom miasta, że nie są sami - powiedział poseł Robert Tyszkiewicz, po czym przystąpił do rozwieszania banerów swojej kandydatki na prezydencki urząd. Za jeden zniszczony - dwa nowe. Widocznie nikt tak nie rozwiesza jak Tyszkiewicz, skoro z tej okazji trzeba było odbyć specjalną podróż z Białegostoku do Suwałk.


Wszystkie nieszczęścia przez telewizję - felieton Tomasza Kubaszewskiego

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Jakiś osobnik pociął  w tym ostatnim mieście kilkanaście banerów z wizerunkiem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Oby go złapali i przykładnie ukarali. Nie tak jak nieznanych sprawców, którzy w sposób metodyczny, przy wykorzystaniu podnośnika lub też drabiny jeździli jesienią ubiegłego roku po Suwalszczyźnie i wycinali twarz z banerów kandydata Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu Jarosława Zielińskiego. Tych zniszczeń było jeszcze więcej niż w przypadku Kidawy-Błońskiej. A - dziwnym trafem - media praktycznie tego nie zauważyły.  

Robert Tyszkiewicz winnego już znalazł. Cytuję za jednym z suwalskich portali: „Liczyliśmy na to, że nie będzie dwóch miliardów na hejt i nienawiść w telewizji publicznej, bo to stamtąd płyną słowa zachęty dla takich ludzi, jak ci w Suwałkach, którzy poniszczyli banery Małgorzaty Kidawy-Błońskiej”. Czyli kolejne telewizyjne przestępstwo po tym, jak to właściwie TVP Info zamordowała prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Oczywiście ze wspierającej Platformę Obywatelską stacji TVN nieustannie sączy się język miłości, a z TVN 24 nawet przez całą dobę. Nie wspominając już o Gazecie Wyborczej czy paru głównych portalach internetowych. To jak, panie pośle, naoglądali się w ubiegłym roku TVN-u i wyruszyli w teren w poszukiwaniu banerów Zielińskiego?

W Suwałkach czołowi działacze PO zaapelowali o kulturalną kampanię wyborczą. Tego samego dnia senator Koalicji Obywatelskiej Marek Plura napisał o urzędującym prezydencie – „Duda, ty ciulu”.

| red: kap

ZOBACZ TEŻ:


"Prezydent listy pisze" - felieton Marka Gąsiorowskiego

9.03.2020, 08:01

150 tysięcy listów postanowił wysłać do mieszkańców prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. W ten sposób chciał poinformować mieszkańców o sytuacji miasta.


Kampania w cieniu koronawirusa - felieton Adama Dąbrowskiego

6.03.2020, 07:45

W 2002 roku, podczas wyborów samorządowych była epidemia określana jako SARS, cztery lata później, podczas kolejnych takich wyborów – ptasia grypa.


Nowa "wizytówka" Łomży - felieton Adama Dąbrowskiego

5.03.2020, 08:12

To będzie może mało estetyczna, ale za to bardzo widoczna wizytówka Łomży. Już niebawem wjeżdżający do miasta od strony Białegostoku, Mazur czy Grajewa, niedaleko za mostem na Narwi, będą mogli "podziwiać" opisaną logiem miasta charakterystyczną budowlę.

Dawniej powiedzielibyśmy: hangar, teraz - magazyn na sprzęt wodniacki.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Ojciec Chrzestny" Mario Puzo

Pływanie na Byle Czym - Pływające co nieco

W 9 tygodni po Podlasiu


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok