Radio Białystok | Felieton | Niektórych stać tylko na tyle - felieton Tomasza Kubaszewskiego

Niektórych stać tylko na tyle - felieton Tomasza Kubaszewskiego

Ostatnio nieznani sprawcy założyli na moje nazwisko w internecie kilka profili na portalach randkowych, zarejestrowali mnie na niektóre usługi, w tym zagraniczne, zamówili to i owo, z medalem z okazji setnej rocznicy urodzin trenera Kazimierza Górskiego włącznie. Wszystko to jakoś tak dziwnie się zbiegło z publikacją moich kolejnych felietonów.

Fotolia.com
Fotolia.com

Niektórych stać tylko na tyle - felieton Tomasza Kubaszewskiego

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Po tym o lewicowym kandydacie na Rzecznika Praw Obywatelskim okazało się, że zgłosiłem się na wiele różnego rodzaju usług. Po rondzie imienia Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Suwałkach - chciałem rzekomo wziąć udział w paru imprezach. Po felietonie o ekologach - zamówiłem medal. Bez reakcji nie pozostały też publikacje o strajku kobiet i o sędziach. Momentami skala tego internetowego nękania zaczyna być rzeczywiście masowa.

Ale w gruncie rzeczy muszę przyznać, że to znacznie oryginalniejsze niż ordynarny hejt. Anonimowy w niemal stu procentach, bo jakżeby inaczej.  

Po co o tym wspominam? Żeby się nad sobą użalać? Nic z tych rzeczy. To wszystko ani mnie ziębi, ani grzeje. Jak mawiał pewien klasyk - niech piszą, co chcą, byleby nazwiska nie przekręcali. 

Ale o autorach tego typu reakcji na dziennikarskie publikacje coś to jednak mówi. Prowadzimy swoistą debatę. Każdy używa takich argumentów, na jakie go stać. No i, niestety, tak jak w polskim życiu publicznym, niektórych stać jedynie na tyle. 

| red: mikStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok