Radio Białystok | Galerie | Dzień Sportu na Stadionie Miejskim - pogoda pokrzyżowała plany organizatorom [zdjęcia]

Dzień Sportu na Stadionie Miejskim - pogoda pokrzyżowała plany organizatorom [zdjęcia]

autor: Jerzy Kułakowski

14.07.2018, 05:58, akt. 17:12

Pogoda kompletnie pokrzyżowała plany organizatorom Dnia Sportu na stadionie miejskim w Białymstoku. Zaprezentowano nowych zawodników oraz nowe stroje Jagiellonii Białystok.

Stroje Jagiellonii Białystok na sezon 2018/2019 - Fot. Sylwia Krassowska
Stroje Jagiellonii Białystok na sezon 2018/2019 - Fot. Sylwia Krassowska

Zaprezentowano nowe stroje

Piłkarze spotkali się z nielicznymi kibicami pod trybunami, gdzie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. Organizatorom plany pokrzyżowały ulewne deszcze, a prezentacja strojów miała miejsce w strefie VIP stadionu w Białymstoku.


Jednym z nowych graczy żółto-czerwonych, którzy rozdawali podpisy jest Mateusza Machaj. Zawodnik trafił do Białegostoku z 1-ligowego Chrobrego Głogów.

Pracowałem mocno na to, żeby wrócić do Ekstraklasy. Potrafię dobrze wykonywać stałe fragmenty gry, myślę, że jestem dosyć kreatywnym zawodnikiem, potrafię też strzelić bramkę z dystansu, ale boisko zweryfikuje i pokaże czy tak naprawdę jest 

- powiedział Machaj.

Trener Jagiellonii Ireneusz Mamrot wie, że kibice oczekują od drużyny co najmniej powtórzenia wyników z poprzedniego sezonu ale uważa, że na składanie jasnych deklaracji jest zbyt wcześnie.

Nikt tutaj niczego się nie boi, ale też nie można przed sezonem mówić tak czy tak. Poczekajmy. Są kartki, są kontuzje czołowych zawodników. To, że kibice oczekują, to jest normalna rzecz, ale też musi być do tego trochę spokoju. Cel wyznacza runda jesienna, w niej trzeba zdobyć jak najwięcej punktów. Jak się będzie w czołówce, to trzeba jasno powiedzieć, że gra się o mistrzostwo

- zakończył trener Ireneusz Mamrot.

W piątek (20.07) Z Lechią Gdańsk

Nowy sezon w ekstraklasie Jagiellonia rozpocznie w najbliższy piątek i zagra na własnym stadionie z Lechią Gdańsk. Transmisja tego meczu na antenie Radia Białystok.

Półfinały z Seahawks Gdynia

O godzinie 13:00 na bocznym boisku rozpoczął się mecz Lowlanders Białystok z Seahawks Gdynia. Stawką spotkania jest awans do finału Ligi Futbolu Amerykańskiego.

| red: sk, rbon


ZOBACZ TEŻ:


Jagiellonia po ostatnim sprawdzianie przed nowym sezonem

10.07.2018, 18:51

W meczu kontrolnym w Gniewinie, żółto-czerwoni wygrali z Dinamem Bukareszt 4:1.


"Pożegnanie murawy" - akcja charytatywna na Stadionie Miejskim w Białymstoku

17.06.2018, 07:46

Po 11 latach użytkowania będzie wymieniona murawa na Stadionie Miejskim w Białymstoku, gdzie swoje mecze rozgrywają piłkarze Jagiellonii. W związku z tym można było zabrać kawałek historii do domu, a przy okazji wspomóc akcję charytatywną.


Lowlandersi rozbili drużynę z Olsztyna [zdjęcia]

28.04.2018, 17:04

W lidze futbolu amerykańskiego zawodnicy Lowlanders Białystok nie dali szans swoim rywalom z Olsztyna.


Wielki finał FC Bayern Youth Cup na Stadionie Miejskim w Białymstoku [zdjęcia]

22.04.2018, 07:22

To szansa na to, by pokazać się zagranicznym menadżerom i wyjechać na obóz sportowy do jednej z najlepszych piłkarskich drużyn na świecie. Na Stadionie Miejskim w Białymstoku trwa (22.04) finał FC Bayern Youth Cup połączony z piknikiem rodzinnym.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok