Radio Białystok | Galerie | Dzień Babci i Dziadka z Radiem Białystok [zdjęcia, wideo]

Dzień Babci i Dziadka z Radiem Białystok [zdjęcia, wideo]

21.01.2022, 14:14, akt. 16:57

Z okazji Dni Babci i Dziadka zorganizowaliśmy w Radiu Białystok konkurs, w którym można było wygrać specjalny zestaw prezentów dla dziadków.

Dzień Babci i Dziadka z Radiem Białystok, fot. Joanna Szubzda
Dzień Babci i Dziadka z Radiem Białystok, fot. Joanna Szubzda

Łzy wzruszenia i uśmiechy radości towarzyszyły nam podczas Dnia Babci i Dziadka z Polskim Radiem Białystok. W piątek (21.01) odwiedziliśmy trzy podlaskie miejscowości. Za naszym pośrednictwem wnuki podziękowały dziadkom za ich miłość, mądrość, wrażliwość, czułość, spokój i czas.

By zdobyć niespodzianki dla dziadków, trzeba było wziąć udział w naszym radiowym konkursie i napisać list do babci lub dziadka. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy trzy, które nas najbardziej ujęły.

Najpierw pojechaliśmy do Zubek Białostockich, do państwa Wandy i Romualda - dziadków 7-letniej Ani, która przez nas przekazała im laurki. Trafiliśmy do wioski, gdzie nie dojeżdża autobus, a mobilne studio Polskiego Radia Białystok - mimo zamieci śnieżnych - dotarło. Widać było wzruszenie w oczach dziadków trzymających rysunki wnuczki. My do prac Ani dołożyliśmy bukiet kwiatów, tort i radiowy koc.

Potem pojechaliśmy do pani Haliny z Narwi, której przekazaliśmy prezenty w imieniu 15-letniej Amelii. Wnuczka napisała też wzruszający wiersz, a my dowiedzieliśmy się z niego, że Babcia Halina "smacznie gotuje, sprawia, że nic się nie marnuje (...) Jest otwarta na zmiany, internet ma opanowany. W Radiu Białystok jest zasłuchana i konkursami zainteresowana".

Na koniec zrobiliśmy niespodziankę panu Markowi z Białegostoku. O dziadku Marku i babci Ani pamiętał 4-letni Szymek, który nagrał na płycie wierszyk oraz zrobił laurki. Babcia otrzymała czerwone serce z odciśniętą dłonią Szymka, a Dziadek - piękny, żółty słonecznik. Pan Marek przyznał, że wnuk zmienił jego życie na lepsze. I chociaż jest dziadkiem pracującym, to czas dla wnuka znajdzie zawsze.

Wszystkie babcie i dziadkowie oprócz laurek od wnuków dostali specjalne zestawy prezentowe z ciepłymi kocami, radiowymi kubkami, tortami i bukietami kwiatów.


| red: mak, zmj


PRB
Aplikacja
Polskiego Radia Białystok
dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja
Polskiego Radia Białystok
dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


77. urodziny Polskiego Radia Białystok!

1.10.2021, 07:15

1 października świętujemy nasze radiowe urodziny.


Niebieski Mikołaj Polskiego Radia Białystok rozdał prezenty naszym słuchaczom [zdjęcia, wideo]

6.12.2019, 14:40

To radosny finał i podsumowanie naszej tygodniowej zabawy. Kilkudziesięciu Słuchaczy Polskiego Radia Białystok odebrało nagrody w konkursie "Wiadomość do Mikołaja".

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NIETEATR - BELFER

REKLAMA
OiFP IX SYMFONIA BEETHOVENA

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnegofot. Adam Janczewski
REGION
29.04.2023, 14:27, akt. 30.04.2023, 16:25

Obchody 160. rocznicy Bitwy pod Waliłami [zdjęcia]

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok