Radio Białystok | Galerie | Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury - koncert na żywo w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]

Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury - koncert na żywo w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]

autor: Andrzej Bajguz

12.06.2022, 07:32, akt. 29.06.2022, 13:25

To kolejny laureat Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok. Na scenie Studia Rembrandt w niedzielę (12.06) wystąpili młodzi artyści Studia Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury.

Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury - koncert live w PRB, fot. Sylwia Krassowska
Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury - koncert live w PRB, fot. Sylwia Krassowska


Podczas koncertu zaprezentowały się obecne i byłe wychowanki Studia. Zaśpiewały utwory z płyty "Hajnówka moje miasto" i te z projektu "Dziecięcy świat dźwiękiem malowany".Usłyszeliśmy szlagiery polskich wykonawców oraz autorskie kompozycje artystek, które zaczynały swoją przygodę w Studio Piosenki HDK - Julity Chylińskiej i Renaty Tuszyńskiej.

| red: bsd, maj, sk, wsz


PRB
Aplikacja
Polskiego Radia Białystok
dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja
Polskiego Radia Białystok
dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Studio Piosenki HDK na żywo

6.06.2022, 09:00

Czas na kolejnego laureata Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok. Tym razem na scenie Studia Rembrandt wystąpi Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury. W koncercie wystąpią aktualne i byłe wychowanki Studia, które zaprezentują utwory z płyty „Hajnówka moje miasto” oraz realizowane w ramach projektu „Dziecięcy świat dźwiękiem malowany”. Nie zabraknie też znanych utworów polskich wykonawców oraz autorskich piosenek artystek, które zaczynały swoją przygodę właśnie w Studio Piosenki HDK - Julity Chylińskiej oraz Renaty Tuszyńskiej. Początek koncertu i naszej radiowej oraz internetowej transmisji w niedzielę, 12 czerwca, o godz. 18.05.


Zwycięzcy konkursu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok [zdjęcia, wideo]

20.02.2022, 21:00

Zespół Szeptucha, Seasonal, Julia Kuzyka i Alicja Grabowska to zwycięzcy trzeciej edycji konkursu Niebieski Mikrofon – Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok.


Aleksandra Wołczyk, Marta Gredel-Iwaniuk i Barbara Sadowska

17.01.2022, 10:36

"Hajnówka to przede wszystkim wielokulturowość. Bardzo się cieszymy, że możemy to oglądać, współtworzyć. I o tym są nasze piosenki - o Hajnówce, o miejscach znaczących dla naszego miasta, ale nie tylko".
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NIE TEATR

Podlaskie ToTu! - Kierunek Augustów


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok