Radio Białystok | Galerie | Galerie - Zdrowie i czas z rodziną, czyli Piknik "Zdrowa Mama"!
Można było zadbać o zdrowie i przy okazji miło spędzić czas z rodziną. Polskie Radio Białystok wspólnie z Fundacją Zdrowe Miasto zorganizowało obok naszej rozgłośni Piknik "Zdrowa Mama".
Porady specjalistów, bezpłatne badania, pokazy ratownictwa medycznego, warsztaty edukacyjne, strefy aktywności i mnóstwo rodzinnych atrakcji.
To było wyjątkowe wydarzenie łączące edukację zdrowotną z rodzinną atmosferą i wspólną zabawą. Przygotowaliśmy wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych uczestników.
Były też konsultacje ze specjalistami, pokazy pierwszej pomocy, animacje dla dzieci, konkursy, stoiska edukacyjne oraz strefa wody – "białostocka kranówka".
Dostępna była również strefa relaksu i zabaw dla najmłodszych (dmuchańce, mega klocki, darmowe lody).
Podczas pikniku szczególną uwagę poświęciliśmy profilaktyce zdrowotnej i codziennym nawykom, które mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie całych rodzin.
Nie zabrakło praktycznych porad, inspirujących rozmów oraz okazji do spędzenia czasu w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Wszystko po to, by promować zdrowie, profilaktykę i aktywny styl życia wśród mieszkańców regionu.
Rodzinny Piknik "Zdrowa Mama" to była świetna okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym - zadbać o zdrowie, zdobyć praktyczną wiedzę i spędzić czas w rodzinnej atmosferze. Wstęp był oczywiście bezpłatny.
W Pikniku "Zdrowa Mama" udział wzięli:
| red: zmj, gl, tk, pp, sk, wsz