Radio Białystok | Gość | Ostatni mecz, ostatni gol, ostatnie chwile Afimico Pululu w Jagiellonii -
Jestem szczęśliwy, że to moja bramka zapewniła drużynie trzecie miejsce w lidze, że w ten sposób żegnam się z Jagiellonią, bo chciałem na koniec zdobyć z drużyną medal - mówi Afimico Pululu, napastnik, który w sobotę pożegnał się białostockimi kibicami.
Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.
Trzeba w życiu mieć szczęście i trafić na ludzi, którzy dadzą ci szansę - tak o swoim trzyletnim pobycie w Białymstoku mówi Pululu. Gdzie zagra w nowym sezonie? - Nie wiem. Raczej poza Polską - odpowiada.
| red: tk