Zaczynamy ...Gwiazdkę z książką 2019!

1 grudnia 2019

Zdjęcie ze strony Unsplash.com
Zdjęcie ze strony Unsplash.com

Dzień dobry, Gwiazdkowicze :-)

Stęskniłam się za Wami, a ponieważ jest już grudzień, najwyższa pora zaczynać nasz konkurs. Po raz dwudziesty trzeci mierzyć się będziemy z trudnymi pytaniami literackimi od poniedziałku 2 grudnia do piątku 13-go (nie wierzymy w pechową datę!) codziennie o 10.15 (poza poniedziałkami- wtedy o 10.45).

Każdego z dziesięciu dni zadamy Wam po jednym pytaniu z literatury lub wydarzeń z mijającego roku. Pytania są skomplikowane, zatem czasami podpowiadam (dsokolowska@radio.bialystok.pl) - trzeba uważnie słuchać radia. No właśnie, pytania zapisujemy i przesyłamy dopiero komplet (10 odpowiedzi) na tradycyjnych kartkach lub drogą elektroniczną.

Dla wszystkich wytrwałych - jak zawsze wspaniała nagroda. Paczka pełna wspaniałych książek ufundowanych przez najważniejsze polskie wydawnictwa. Takich paczek będzie w tym roku dwadzieścia. W dwóch pokaźnych reklamówkach jest nawet dwadzieścia książek dla całej rodziny: nowości, książki dla dzieci i młodzieży, kulinarne, thrillery, literatura dla kobiet, kalendarze...Obserwujecie nasz instagram i facebooka, bo będziemy pokazywać zawartość każdej z nadesłanych przesyłek. 

Wielki finał w niedzielę 22 grudnia, o 14-tej, a po 18-tej spotkam się z Wami podczas koncertu przedświątecznego w Studiu Rembrandt 

Uwaga! 

Nasz konkurs o piękną kartkę z odpowiedziami, wykonaną własnoręcznie rozszerzamy do dwudziestu pięciu nagród. Chcemy uhonorować tych, którzy w przedświątecznym szaleństwie chcą poświęcić czas na rękodzieło. 

Wymyśl, jak można przesłać odpowiedzi w niebanalny sposób lub na specjalnej kartce, którą sam wykonasz...:-). Nagradzamy pomysłowość, inwencję i kreatytwność.

Na najpiękniejsze (wybierze je specjalne jury) czekamy do 19 grudnia. Wszystkie najpiękniejsze nagrodzimy wielkimi zestawami książek. Finał w niedzielę 22 grudnia o 13-tej.

Czekam na Was jutro w Polskim Radiu Białystok!

Do usłyszenia! 

Dorota Sokołowska Oto nasi sponsorzy!

Gwiazdka z Książką 2019

Laureaci Gwiazdki z książką 2018 [zdjęcia]

Kto wygrał zestawy książek?

Hafty i witraże

Gwiazdka z ksiązką

Prowadzący:

Dorota Sokołowska


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Gwiazdka z Książką

"Drogi Święty Mikołaju" Nataszy Sochy i Magdy Mazur

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok