Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Koncert live - Mniej więcej [zdjęcia]

Koncert live - Mniej więcej [zdjęcia]

16.06.2019, 18:22, akt. 19:38

W niedzielę (16.06) po południu muzyka na żywo w studiu Rembrandt i na antenie Radia Białystok.


Koncert Mniej Więcej w Radiu Białystok, fot. Monika Kalicka
Koncert Mniej Więcej w Radiu Białystok, fot. Monika Kalicka

Mniej Więcej to zespół, który powstał w Białymstoku w 2013 roku. W jego obecny skład wchodzą: Wojtek Herbreder (wokal), Rafał Mierzejewski (gitara), Paweł Wigda (gitara), Paweł Kwiatkowski (gitara basowa), Piotr Tokajuk (perkusja). 

Na swoim koncie mają dziesiątki zagranych koncertów i kilka nagród i wyróżnień w konkursach i przeglądach. Do nich należy wyróżnienie w konkursie Polskiego Radia Białystok - Gramy dla Ciebie. W 2015 roku wydali EP-kę. W kolejnych latach na anteny radiowe trafiali z kolejnymi singlami.

Członkowie grupy stawiają na przekazywanie emocji dzieląc między sobą muzyczną przestrzeń. Inspirują się różnymi gatunkami, jednak to rock i blues jest słyszalny w ich muzyce najwyraźniej. Refleksyjne teksty stały się znakiem rozpoznawczym zespołu.

16 czerwca to poza datą koncertu w Polskim Radiu Białystok, również data premiery ich debiutanckiej płyty „Atomy”. Zawiera ona 11 utworów, które stanowią esencję z dotychczasowych dokonań zespołu.  Prace nad nią rozpoczęły się w 2018 roku. Część nagrań została zarejestrowana w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok. 


| red: ary, mak

Kino "Świerkowa 1"!

Muzyka Koptów - jednej z najstarszych społeczności chrześcijańskich na świecie oraz nowoczesny jazz zabrzmi w środę (9.09) w Polskim Radiu Białystok.


W niedzielę (30.08) w studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpił zespół Starsabout. Koncert transmitowaliśmy na naszej antenie i w mediach społecznościowych.


W niedzielę (16.08) muzyka na żywo na naszej antenie. W studiu przy Świerkowej 1 wystąpi kolejny laureat konkursu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok


W niedzielę, 2 sierpnia, na scenie Studia Rembrandt wystąpił zespół Waterville.


Zagrały m.in. zespoły Kapela ze Wsi Warszawa, Masala, Voo Voo i Czeremszyna. Co prawda przy ograniczonej publiczności, ale udało się w czasach pandemii zorganizować Festiwal "Z wiejskiego podwórza".źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok