Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Koncert "No Logo" w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok i na naszej antenie [zdjęcia]

Koncert "No Logo" w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok i na naszej antenie [zdjęcia]

24.11.2019, 08:17, akt. 21:12

W niedzielę (24.11) w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok odbył się koncert grupy No Logo, który transmitowaliśmy na naszej antenie i Facebook' u.


Koncert "No Logo" w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok, fot. Sylwia Krassowska
Koncert "No Logo" w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok, fot. Sylwia Krassowska

Grają już od lat rytmy kryjące za sobą pełnię natury i gorącego Słońca. Pochodzą z przygranicznego miasteczka Sejny. Ich muzyka pozostawia na uboczu świat przepełniony logiem, przepychem i wielkomiejskim szumem. Jak sami mówią: „Jesteśmy scenicznymi zwierzętami, które czekają na rozdarcie gardeł ludzi na swoich koncertach. Jesteśmy jak drapieżne Wilki, które jednak wciąż kochają kwiaty.” Taki też jest tytuł ich debiutanckiego albumu - „Wilki kochają kwiaty”. Gatunek muzyczny, w którym się poruszają sami nazwali WRRR! (Witalny Rock Reggae Rap). 

 


Rozmowa z liderem zespołu No Logo Adrianem ŁabanowskimNo Logo zabrało widownię w muzyczną podróż przez granicę litewsko-polską zakończoną w augustowskim Albatrosie, wykąpało w głębokiej Hańczy i sejneńskiej rzece tajemniczo nazwanej „Marycha”. 

Naturalny rytm przyrody, wpływy muzyką świata, rockowy pazur - to wszystko można było usłyszeć podczas koncertu w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok.

| red: ary, maj, sk


"Lalka" Bolesław Prus

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok

REKLAMA
Nissan

"Koniec świata" Andrzej Fiedoruk

W niedzielę, 11 października po 20:00 na antenie Polskiego Radia Białystok "Koncert dla Gabrysia". W ten sposób białostoccy muzycy wspierają kontrabasistę Gabriela Tomczuka, chorego na białaczkę szpikową.


Muzyka Koptów - jednej z najstarszych społeczności chrześcijańskich na świecie oraz nowoczesny jazz zabrzmi w środę (9.09) w Polskim Radiu Białystok.


W niedzielę (30.08) w studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpił zespół Starsabout. Koncert transmitowaliśmy na naszej antenie i w mediach społecznościowych.


W niedzielę (16.08) muzyka na żywo na naszej antenie. W studiu przy Świerkowej 1 wystąpi kolejny laureat konkursu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok


W niedzielę, 2 sierpnia, na scenie Studia Rembrandt wystąpił zespół Waterville.źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok