Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Koncert live - Dots

Koncert live - Dots

25.11.2019, 17:17, akt. 28.11.2019, 14:23

W niedzielę (1.12) na scenie studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok zobaczymy białostockie "Kropki".


DOTS
DOTS

Dots to białostocka kapela alt rockowa. Zespół istnieje od ponad dwóch lat, ale jego muzycy na scenie funkcjonują od dawna, niektórzy z nich mają za sobą koncerty oraz imprezy radiowe i telewizyjne w całej Polsce. 

Grupa ukończyła właśnie nagrania do debiutanckiej płyty, która jest wypadkową nie tylko ciężkiej pracy, zapału, charyzmy i talentu, ale przede wszystkim młodości, która nie nie boi się niepewności dróg mniej uczęszczanych. 

Skład: 

Ewelina Szoda - wokal, teksty

Patryk Kowalewski - gitara 

Marcin Dąbrowski - bas 

Dominik Łapiński - syntezator, sample 

Jasiek "Jano" Kulik - perkusja

Koncert w studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok w niedzielę (1.12) tuż po 18:00. Transmisja na antenie i w Internecie.

Ten koncert to nagroda od Radia Białystok za udział zespołu Dots w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Rockowych "Rockowania 2019".

| red: ary, wsz

Kino "Świerkowa 1"!

Muzyka Koptów - jednej z najstarszych społeczności chrześcijańskich na świecie oraz nowoczesny jazz zabrzmi w środę (9.09) w Polskim Radiu Białystok.


W niedzielę (30.08) w studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpił zespół Starsabout. Koncert transmitowaliśmy na naszej antenie i w mediach społecznościowych.


W niedzielę (16.08) muzyka na żywo na naszej antenie. W studiu przy Świerkowej 1 wystąpi kolejny laureat konkursu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok


W niedzielę, 2 sierpnia, na scenie Studia Rembrandt wystąpił zespół Waterville.


Zagrały m.in. zespoły Kapela ze Wsi Warszawa, Masala, Voo Voo i Czeremszyna. Co prawda przy ograniczonej publiczności, ale udało się w czasach pandemii zorganizować Festiwal "Z wiejskiego podwórza".źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok