Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Koncert live - Dots

Koncert live - Dots

25.11.2019, 17:17, akt. 28.11.2019, 14:23

W niedzielę (1.12) na scenie studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok zobaczymy białostockie "Kropki".


DOTS
DOTS


Dots to białostocka kapela alt rockowa. Zespół istnieje od ponad dwóch lat, ale jego muzycy na scenie funkcjonują od dawna, niektórzy z nich mają za sobą koncerty oraz imprezy radiowe i telewizyjne w całej Polsce. 

Grupa ukończyła właśnie nagrania do debiutanckiej płyty, która jest wypadkową nie tylko ciężkiej pracy, zapału, charyzmy i talentu, ale przede wszystkim młodości, która nie nie boi się niepewności dróg mniej uczęszczanych. 

Skład: 

Ewelina Szoda - wokal, teksty

Patryk Kowalewski - gitara 

Marcin Dąbrowski - bas 

Dominik Łapiński - syntezator, sample 

Jasiek "Jano" Kulik - perkusja

Koncert w studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok w niedzielę (1.12) tuż po 18:00. Transmisja na antenie i w Internecie.

Ten koncert to nagroda od Radia Białystok za udział zespołu Dots w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Rockowych "Rockowania 2019".

| red: ary, wsz

REKLAMA
NIE TEATR

Studio Piosenki HDK na żywo


Czas na kolejnego laureata Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok. Tym razem na scenie Studia Rembrandt wystąpi Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury. W koncercie wystąpią aktualne i byłe wychowanki Studia, które zaprezentują utwory z płyty „Hajnówka moje miasto” oraz realizowane w ramach projektu „Dziecięcy świat dźwiękiem malowany”. Nie zabraknie też znanych utworów polskich wykonawców oraz autorskich piosenek artystek, które zaczynały swoją przygodę właśnie w Studio Piosenki HDK - Julity Chylińskiej oraz Renaty Tuszyńskiej. Początek koncertu i naszej radiowej oraz internetowej transmisji w niedzielę, 12 czerwca, o godz. 18.05.


"Rewia wokalna" na żywo w Polskim Radiu Białystok


Już w najbliższą niedzielę na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią dyplomanci Studium Wokalno-Aktorskiego. Ich występu będzie można posłuchać na naszej antenie oraz obejrzeć w serwisach społecznościowych Facebook i YouTube. Początek koncertu: niedziela, 5 czerwca, godz. 18.05.


Mgły na żywo w Polskim Radiu Białystok


To będzie wyjątkowy wieczór. W Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią Mgły - laureat Niebieskiego Mikrofonu 2020. Na Koncert zapraszamy w niedzielę, 29.05, o godz. 18:05. Transmisja na antenie Radia Białystok oraz na kanale YouTube i mediach społecznościowych PRB.


Seasonal na żywo w Polskim Radiu Białystok


W niedzielę, 15 maja na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi laureat ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu - Seasonal. Początek transmisji live na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku oraz kanale YouTube o godz. 18.05.


Bright Ophidia akustycznie w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]


Bright Ophidia, białostocki zespół znany z ciężkiego rocka, tym razem można było usłyszeć w wersji unplugged w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok. Koncert można również obejrzeć na radiowym kanale YouTube i Facebooku.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok