Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Koncert kolęd i pastorałek

Koncert kolęd i pastorałek

3.01.2020, 11:01, akt. 11:04

Charytatywny Koncert Świąteczny to stały punkt na mapie wydarzeń kulturalnych Białegostoku. Niepowtarzalny klimat i ciepła, rodzinna atmosfera co roku przyciągają publiczność w każdym wieku.


źródło: mat. org.
źródło: mat. org.


Wydarzenie jest przede wszystkim ogromną dawką świątecznej muzyki w aranżacjach przedstawicieli młodej białostockiej sceny muzycznej. To wyjątkowa okazja, aby usłyszeć autorskie wersje kultowych świątecznych przebojów i poczuć magię nadchodzących świąt.


Termin: 15 grudnia 2019, godz. 18:00 (wejście od 17:00)

Lokalizacja: Jazzon Live Jazz Club, ul. Sienkiewicza 3

Wstęp: 20 zł – cegiełka dla Adasia, dzieci do lat 10 wstęp wolnyCelem VII edycji Charytatywnego Koncertu Świątecznego był zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego dla 2-letniego Adasia Miazgi. Chłopiec cierpi na Zespół Cornelii de Lange - schorzenie, z którym rodzi się 1 na 30 000 dzieci w Polsce. Choroba charakteryzuje się współwystępowaniem licznych wad wrodzonych, dotykających zarówno rozwoju psychicznego, jak i fizycznego.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć Adasia w walce z chorobą, mogą wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji, wpisując podany niżej tytuł przelewu. Każdy zebrany w ten sposób grosz trafi do rodziców chłopca i zostanie wykorzystany na zakup profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego oraz rehabilitację.

Numer konta:
96 8099 0004 0004 0397 2000 0010
(Podlasko - Mazurski Bank w Zabłudowie)

Fundacja Rodziny Czarneckich
ul. Suraska 4/12,
15-422 Białystok
(KRS: 000052421)

Tytuł przelewu:
"Drobnymi gestami czynimy wielkie rzeczy - rehabilitacja Adasia"Więcej info:
facebook.com/charytatywnypingwin
instagram.com/charytatywnypingwin

#śledźpingwina


| red: ary

REKLAMA
NIE TEATR

Studio Piosenki HDK na żywo


Czas na kolejnego laureata Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok. Tym razem na scenie Studia Rembrandt wystąpi Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury. W koncercie wystąpią aktualne i byłe wychowanki Studia, które zaprezentują utwory z płyty „Hajnówka moje miasto” oraz realizowane w ramach projektu „Dziecięcy świat dźwiękiem malowany”. Nie zabraknie też znanych utworów polskich wykonawców oraz autorskich piosenek artystek, które zaczynały swoją przygodę właśnie w Studio Piosenki HDK - Julity Chylińskiej oraz Renaty Tuszyńskiej. Początek koncertu i naszej radiowej oraz internetowej transmisji w niedzielę, 12 czerwca, o godz. 18.05.


"Rewia wokalna" na żywo w Polskim Radiu Białystok


Już w najbliższą niedzielę na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią dyplomanci Studium Wokalno-Aktorskiego. Ich występu będzie można posłuchać na naszej antenie oraz obejrzeć w serwisach społecznościowych Facebook i YouTube. Początek koncertu: niedziela, 5 czerwca, godz. 18.05.


Mgły na żywo w Polskim Radiu Białystok


To będzie wyjątkowy wieczór. W Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią Mgły - laureat Niebieskiego Mikrofonu 2020. Na Koncert zapraszamy w niedzielę, 29.05, o godz. 18:05. Transmisja na antenie Radia Białystok oraz na kanale YouTube i mediach społecznościowych PRB.


Seasonal na żywo w Polskim Radiu Białystok


W niedzielę, 15 maja na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi laureat ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu - Seasonal. Początek transmisji live na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku oraz kanale YouTube o godz. 18.05.


Bright Ophidia akustycznie w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]


Bright Ophidia, białostocki zespół znany z ciężkiego rocka, tym razem można było usłyszeć w wersji unplugged w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok. Koncert można również obejrzeć na radiowym kanale YouTube i Facebooku.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok