Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Waterville live w Studiu Rembrandt [zdjęcia, wideo]

Waterville live w Studiu Rembrandt [zdjęcia, wideo]

3.08.2020, 05:43, akt. 07:29

W niedzielę, 2 sierpnia, na scenie Studia Rembrandt wystąpił zespół Waterville. Początek koncertu live o 20:00.


Waterville - koncert live, fot. Joanna Szubzda
Waterville - koncert live, fot. Joanna Szubzda


Zespół powstał na początku 2019 roku z inicjatywy Hiacynty Szulc, Marcina Adamczuka i Bartosza Niedźwieckiego. Waterville zagrał kilka koncertów w całej Polsce, m.in. w Białymstoku i Trójmieście, w tym w ramach cyklu "Echa" w białostockim klubie Fama/BOK.

Debiutancki minialbum "Shades and whispers" został wydany w brytyjskiej niezależnej wytwórni Shore Dive Records w maju tego roku. Muzyka z debiutanckiego wydawnictwa pojawia się w stacjach radiowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, w tym Wielkiej Brytanii, USA i Australii. 

| red: ary, sk, zmj

REKLAMA
NIE TEATR

Studio Piosenki HDK na żywo


Czas na kolejnego laureata Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok. Tym razem na scenie Studia Rembrandt wystąpi Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury. W koncercie wystąpią aktualne i byłe wychowanki Studia, które zaprezentują utwory z płyty „Hajnówka moje miasto” oraz realizowane w ramach projektu „Dziecięcy świat dźwiękiem malowany”. Nie zabraknie też znanych utworów polskich wykonawców oraz autorskich piosenek artystek, które zaczynały swoją przygodę właśnie w Studio Piosenki HDK - Julity Chylińskiej oraz Renaty Tuszyńskiej. Początek koncertu i naszej radiowej oraz internetowej transmisji w niedzielę, 12 czerwca, o godz. 18.05.


"Rewia wokalna" na żywo w Polskim Radiu Białystok


Już w najbliższą niedzielę na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią dyplomanci Studium Wokalno-Aktorskiego. Ich występu będzie można posłuchać na naszej antenie oraz obejrzeć w serwisach społecznościowych Facebook i YouTube. Początek koncertu: niedziela, 5 czerwca, godz. 18.05.


Mgły na żywo w Polskim Radiu Białystok


To będzie wyjątkowy wieczór. W Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią Mgły - laureat Niebieskiego Mikrofonu 2020. Na Koncert zapraszamy w niedzielę, 29.05, o godz. 18:05. Transmisja na antenie Radia Białystok oraz na kanale YouTube i mediach społecznościowych PRB.


Seasonal na żywo w Polskim Radiu Białystok


W niedzielę, 15 maja na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi laureat ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu - Seasonal. Początek transmisji live na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku oraz kanale YouTube o godz. 18.05.


Bright Ophidia akustycznie w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]


Bright Ophidia, białostocki zespół znany z ciężkiego rocka, tym razem można było usłyszeć w wersji unplugged w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok. Koncert można również obejrzeć na radiowym kanale YouTube i Facebooku.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok