Najlepsze banki w Polsce - poznaj ranking

11 grudnia 2020

Materiały reklamowe, kredyty
Materiały reklamowe, kredyty

Najlepsze banki w Polsce - poznaj ranking

Zakładanie konta osobistego w banku zawsze wiąże się z dylematem. Na polskim rynku jest sporo banków, które oferują klientom możliwość założenia własnego konta, który jednak udostępnia najlepszą ofertę? Tego dowiesz się z tego artykułu. Porównamy dla Ciebie trzy najlepsze banki w Polsce. Weźmiemy pod uwagę ranking konsumentów i trzy instytucje, które zajęły w nim trzy pierwsze miejsca.

1. Banki popularne, dzięki promocji

2. Najlepsze banki w Polsce według rankingu

Konto osobiste profesjonalnie nazywane jest rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. Spełnia dwie podstawowe funkcje, czyli przechowywanie pieniędzy, a także dokonywanie różnego rodzaju rozliczeń. Chodzi tutaj oczywiście o wpłaty i wypłaty z konta, czy płatności bezgotówkowe. Jest jednak jeszcze trzecia rola, która istnieje od niedawna. Jest nią możliwość korzystania z bankowości mobilnej, czwartą jest z kolei możliwość darmowego korzystania z bankomatów w naszym kraju. Przejdźmy jednak do rankingu - zaznaczamy od razu, że pełną listę znajdziesz tutaj: https://www.czerwona-skarbonka.pl/ranking-bankow/

Banki popularne, dzięki promocji

Wiele banków, mimo że nie oferuje wyjątkowej oferty dla swoich klientów (często nie różni się ona od innych) to zachęca potencjalnych właścicieli kont osobistych promocjami. Przykładem może być bank PKO Bank Polski, który za założenie konta daje Ci możliwość wydania 200 złotych na Allegro - oczywiście na koszt banku. Bank ING za założenie Konta Direct wypłaci Ci w gotówce 160 złotych. Takie drobnostki mogą naprawdę zachęcić klientów, co widać po rankingach. Jeden z nich opiszemy poniżej, wygrały tam instytucje bankowe, które swoim potencjalnym klientom oferują coś ekstra w zamian za założenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Co ważne, promocja nie jest jedynie chwytem marketingowym, który ma na celu "ocieplenie relacji" z klientem lub zatuszowanie niedociągnięć w innych sferach. Ich oferty są równie ciekawe i pełne, jak i pozostałych banków, które nie udostępniają na tę chwilę żadnych dodatkowych korzyści. Sprawdź ranking kont osobistych na czerwona-skarbonka.pl

Najlepsze banki w Polsce według rankingu

Które konto w banku jest najlepsze? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć poniżej. Przedstawiamy trzy najlepsze propozycje instytucji bankowych dla klientów indywidualnych. Otwórz konto osobiste w jednym z nich, a oprócz promocji otrzymasz szereg darmowych usług!

Pierwszy w rankingu jest Bank Pekao, który mocno zyskał w dobie pandemii. Wszystko dlatego, że umożliwia założenie konta osobistego bez wychodzenia z domu. Można to zrobić za pomocą selfie zrobionego smartfonem. Czym jeszcze zyskuje sobie w oczach klientów? Bonusem do 200 złotych oraz nawet 1500 złotych z programu poleceń. Oferuje możliwość darmowego korzystania z bankomatów w Polsce. Za kartę nie musisz płacić, a za granicą bankomaty także masz za darmo! Do tego założenie i prowadzenie konta jest darmowe.

Na drugim miejscu znalazł się PKO Bank Polski, o którym już nieco pisaliśmy. Jego oferta jest zupełnie taka sama, jeśli chodzi o bankomaty, czy prowadzenie konta. Niestety w tym banku nie założysz konta za pomocą selfie. Jest za to oferta, którą opisywaliśmy, czyli 200 złotych na Allegro.

Na trzecim miejscu uplasował się Bank ING i jego Konto Direct z Moim ING. Od pozostałych ofert banków, oferta instytucji ING różni się tym, że za granicą korzystanie z bankomatów jest płatne. Również w tym przypadku jest aktualnie promocja. Jest to do 160 złotych premii za samo założenie konta! Oczywiście trzeba przy tym spełnić pewne warunki, jak zawsze. Wszystko opisane jest w regulaminie.

Według konsumentów są to teraz najlepsze banki w Polsce. Jeśli nie wiesz, który bank wybrać - sprawdź oferty tych trzech, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Sprawdź ranking kont osobistych


Nowoczesna kablówka – moc kanałów na wyciągnięcie ręki


Kablówka to szeroki wachlarz rozrywki dla każdego członka rodziny. Co możesz zyskać wraz z telewizją kablową w swoim domu? Na co pozwala kablówka na miarę XXI wieku?Jakie pościele Polacy najchętniej wybierają do sypialni?


Wybierając pościel do sypialni, coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na jej wygląd, ale też na jakość. Sprawdziliśmy, jakie pościele cieszą się uznaniem Polek i Polaków.Ulga na dzieci w PIT 37


Dzieci to ogromna radość, ale też i odpowiedzialność. W tym konieczność zapewnienia im odpowiednich warunków życia i rozwoju. Na to potrzebne są środki finansowe. Od dłuższego czasu w Polsce mamy do czynienia z kryzysem demograficznym. Liczba ludności w Polsce jest coraz niższa, a społeczeństwo się starzeje. Odpowiedzią na to mają być różne rodzaje programów socjalnych i...Rozliczenie PIT-37 w 2021 roku - co warto wiedzieć?


Do ostatecznego terminu złożenia rozliczenia podatkowego za rok 2020 jest jeszcze trochę czasu. Jeśli jednak liczysz na zwrot nadpłaconego podatku, warto złożyć rozliczenie jak najszybciej. Koniecznie upewnij się także, czy masz prawo do skorzystania z jednej z obowiązujących obecnie ulg.Ubezpieczenie GAP – czym właściwie jest?


Polski rynek ubezpieczeń jest zróżnicowany i bogaty w wiele ciekawych rozwiązań. W tym tekście opowiemy Ci nieco o ubezpieczeniu GAP. Dowiesz się, czym jest i kto powinien zainteresować się tego typu polisą. Zaczynamy!Przekonaj się, dlaczego pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach pomoże Ci w sprzedaży


Ostatnie lata i miesiące przyniosły wiele zmian na polu marketingu sieciowego, dlatego właśnie coraz trudniej własnoręcznie zadbać o widoczność w sieci. Zwyczajny przedsiębiorca coraz częściej najzwyczajniej nie ma czasu, by samodzielnie stawać w szranki z konkurencją, która pozycjonuje się z pomocą specjalistów w marketingu internetowym. Poniżej wraz z fachowcami z branży...Jak znaleźć pracę w Białymstoku?


Nie da się ukryć, że poszukiwanie miejsca pracy determinuje miejsce zamieszkania. Są takie regiony w naszym kraju powodujące, że jest zdecydowanie ciężej znaleźć dobrą pracę i mówimy tutaj o tzw. Polsce B, czyli wschodzie, które dominują w jedno duże miasto i ewentualnie parę mniejszych, jednak jest więcej wsi. Trudności ze znalezieniem pracy pojawiają się szczególnie...STS wznosi sponsoring Ekstraklasy na zupełnie nowy poziom


Kluby piłkarskie praktycznie od zawsze opierały swoją działalność na sponsorach. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia finansowego zrealizowanie niektórych inwestycji byłoby po prostu nierealne. Dlatego znalezienie odpowiedniego sponsora, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, stanowi niezwykle ważną kwestię dla każdego klubu.Garaże drewniane - wysoka jakość w niskiej cenie


Panujący w naszym kraju klimat nie sprzyja przechowywaniu pojazdów na zewnątrz. Zmieniające się w zależności od pór roku warunki atmosferyczne negatywnie wpływają na stan techniczny samochodów, motorów, a nawet rowerów.
 
 
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

"Antonia na Podlasiu" Agnieszki Panasiuk

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok