STS wznosi sponsoring Ekstraklasy na zupełnie nowy poziom

28 grudnia 2020

Materiały reklamowe, STS
Materiały reklamowe, STS

Kluby piłkarskie praktycznie od zawsze opierały swoją działalność na sponsorach. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia finansowego zrealizowanie niektórych inwestycji byłoby po prostu nierealne. Dlatego znalezienie odpowiedniego sponsora, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, stanowi niezwykle ważną kwestię dla każdego klubu. Jeśli chodzi o polską scenę piłkarską, absolutny prym wiedzie firma STS. Największy polski bukmacher jest sponsorem drużyn, takich jak: Lech Poznań, Jagiellonia Białystok oraz Górnik Zabrze.

Choć w ostatnich latach na polskim rynku pojawiło się wielu nowych bukmacherów, żaden nie zagroził jeszcze firmie STS. Jej pozycja wynika bowiem z kilku ważnych czynników. Jednym z nich jest wspomniana kwestia sponsoringu. Już jakiś czas temu firma STS podpisała lukratywny kontrakt z PZPN-em. Dzięki temu bukmacher stał się oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski.

Sponsoring polskich klubów

Na tym jednak nie koniec. Bukmacherzy wspierają polski sport również na poziomie klubowym. Wiele klubów, nie tylko piłkarskich, jest sponsorowana przez legalne zakłady w Polsce. Co prawda, sponsoring piłki nożnej przez bukmacherów nie jest niczym nowym, jednak obecna polityka firmy STS wzniosła poziom sponsoringu w polskiej lidze na zupełnie inny poziom. Kto wie, być może w przyszłości bukmacherowi uda się zawrzeć jeszcze wyższe kontrakty.

Na tym jednak nie koniec. Firma STS wspiera bowiem polski sport również na poziomie klubowym. Lista partnerów bukmachera jest naprawdę imponująca. Aktualnie STS to sponsor klubów, takich jak:

  • Lech Poznań;
  • Jagiellonia Białystok;
  • Pogoń Szczecin;
  • Cracovia Kraków;
  • Górnik Zabrze;
  • Zagłębie Lubin.

Jako ciekawostkę można przytoczyć tutaj fakt, że STS nie ogranicza się tylko do sponsorowania klubów piłkarskich. Bukmacher jest również jednym ze sponsorów siatkarskiej PlusLigi.

Dlaczego pasjonaci obstawiania tak chętnie wybierają firmę STS?

Ktoś mógłby teraz stwierdzić, że wspieranie polskiego sportu to ważny czynnik, jednak nie musi on trafiać do fanów obstawiania. Rzeczywiście imponująca polityka w zakresie sponsoringu nie jest jedynym atutem bukmachera STS. Oprócz tego firma posiada naprawdę ciekawą ofertę dla swoich klientów.

O jej atrakcyjności najlepiej świadczy kwestia bonusów bukmacherskich. Koniec końców to właśnie różne promocje oraz oferty bonusowe najlepiej przyciągają uwagę graczy. Pod tym względem firma STS deklasuje swoją konkurencję. Dowodem są wyniki badania przeprowadzonego przez Instytut Badań Systemowych PAN oraz WSB we Wrocławiu.

Naukowcy wykorzystali określone modele matematyczne do przeanalizowania opłacalności bonusów startowych oferowanych przez poszczególnych bukmacherów. Takie porównanie bonusów wypadło na korzyść firmy STS. Badacze stwierdzili, że to właśnie największy polski bukmacher oferuje nowym graczom najbardziej opłacalne warunki!

Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta na platformie bukmachera, może sam się o tym przekonać. Wystarczy tylko wypełnić formularz rejestracyjny i skorzystać z kodu promocyjnego, aby otrzymać dodatkowe bonusy na start.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.


Nowoczesna kablówka – moc kanałów na wyciągnięcie ręki


Kablówka to szeroki wachlarz rozrywki dla każdego członka rodziny. Co możesz zyskać wraz z telewizją kablową w swoim domu? Na co pozwala kablówka na miarę XXI wieku?Jakie pościele Polacy najchętniej wybierają do sypialni?


Wybierając pościel do sypialni, coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na jej wygląd, ale też na jakość. Sprawdziliśmy, jakie pościele cieszą się uznaniem Polek i Polaków.Ulga na dzieci w PIT 37


Dzieci to ogromna radość, ale też i odpowiedzialność. W tym konieczność zapewnienia im odpowiednich warunków życia i rozwoju. Na to potrzebne są środki finansowe. Od dłuższego czasu w Polsce mamy do czynienia z kryzysem demograficznym. Liczba ludności w Polsce jest coraz niższa, a społeczeństwo się starzeje. Odpowiedzią na to mają być różne rodzaje programów socjalnych i...Rozliczenie PIT-37 w 2021 roku - co warto wiedzieć?


Do ostatecznego terminu złożenia rozliczenia podatkowego za rok 2020 jest jeszcze trochę czasu. Jeśli jednak liczysz na zwrot nadpłaconego podatku, warto złożyć rozliczenie jak najszybciej. Koniecznie upewnij się także, czy masz prawo do skorzystania z jednej z obowiązujących obecnie ulg.Ubezpieczenie GAP – czym właściwie jest?


Polski rynek ubezpieczeń jest zróżnicowany i bogaty w wiele ciekawych rozwiązań. W tym tekście opowiemy Ci nieco o ubezpieczeniu GAP. Dowiesz się, czym jest i kto powinien zainteresować się tego typu polisą. Zaczynamy!Przekonaj się, dlaczego pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach pomoże Ci w sprzedaży


Ostatnie lata i miesiące przyniosły wiele zmian na polu marketingu sieciowego, dlatego właśnie coraz trudniej własnoręcznie zadbać o widoczność w sieci. Zwyczajny przedsiębiorca coraz częściej najzwyczajniej nie ma czasu, by samodzielnie stawać w szranki z konkurencją, która pozycjonuje się z pomocą specjalistów w marketingu internetowym. Poniżej wraz z fachowcami z branży...Jak znaleźć pracę w Białymstoku?


Nie da się ukryć, że poszukiwanie miejsca pracy determinuje miejsce zamieszkania. Są takie regiony w naszym kraju powodujące, że jest zdecydowanie ciężej znaleźć dobrą pracę i mówimy tutaj o tzw. Polsce B, czyli wschodzie, które dominują w jedno duże miasto i ewentualnie parę mniejszych, jednak jest więcej wsi. Trudności ze znalezieniem pracy pojawiają się szczególnie...Garaże drewniane - wysoka jakość w niskiej cenie


Panujący w naszym kraju klimat nie sprzyja przechowywaniu pojazdów na zewnątrz. Zmieniające się w zależności od pór roku warunki atmosferyczne negatywnie wpływają na stan techniczny samochodów, motorów, a nawet rowerów.


 
 
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

"Antonia na Podlasiu" Agnieszki Panasiuk

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok