Nowoczesna kablówka – moc kanałów na wyciągnięcie ręki

27 stycznia 2021

Materiały reklamowe, kablówka
Materiały reklamowe, kablówka

Telewizja kablowa na miarę XXI wieku

Przed laty kablówka była marzeniem wielu z nas, dziś natomiast staje się standardem w naszych domach i mieszkaniach. Telewizja kablowa to gwarancja dużego wyboru kanałów, dzięki czemu o każdej porze dnia i nocy znajdziesz coś interesującego do oglądania. Warto jednak podkreślić, że telewizja kablowa przeszła mnóstwo zmian na przestrzeni lat, dzięki czemu dziś prezentuje się zupełnie inaczej niż kiedyś – i trzeba przyznać, że obecnie jest znacznie korzystniejsza dla użytkowników. Jak wygląda telewizja kablowa XXI wieku?

Setki kanałów dla Ciebie

Na początku warto wspomnieć o szerokim wyborze kanałów. Oczywiście telewizja kablowa od różnych dostawców będzie miała nieco inną ofertę. Zawsze do wyboru jest kilka standardowych zestawów programów, jak np. srebrny, złoty i platynowy, a dodatkowo możesz nabyć również inne płatne kanały, jak np. pakiet Canal+ czy pakiety kanałów sportowych. W ofercie dostawców telewizji dostępnych jest wiele kanałów tematycznych, takich jak np. programy:

• filmowe,

• lajfstylowe,

• dla dzieci,

• edukacyjne,

• przyrodnicze,

• sportowe,

• rozrywkowe,

• informacyjne.

W dzisiejszych czasach oferowane są też kanały w najwyższej jakości obrazu i dźwięku – już nie tylko HD, ale i 4K. Oczywiście do poprawnego ich odtwarzania potrzebujesz telewizora o odpowiednich parametrach. Jeżeli taki masz, możesz wznieść się na zupełnie nowy poziom rozrywki. Podczas seansu poczujesz się niczym autentyczny uczestnik wydarzeń – bohater filmu czy kibic na stadionie. Format 4K naprawdę „robi różnicę”!

Telewizja online

Telewizja kablowa coraz częściej oferowana jest w atrakcyjnych pakietach razem z internetem, a funkcjonalne połączenie obu technologii stało się prawdziwą rewolucją w szeroko rozumianych mediach i środkach przekazu. Hybryda ta w naturalny sposób zmieniła telewizję kablową, a o jednym z przykładów wspomnieliśmy już wcześniej – chodzi tu o znakomitą jakość obrazu i dźwięku. To jednak nie wszystko, gdyż telewizja online to dostęp do nowych i bardzo praktycznych funkcji. Dzięki temu możesz np. oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne nie tylko na telewizorze, ale także z poziomu innych urządzeń, jak np. smartfon, tablet czy laptop. W ten sposób nigdy nie ominiesz wieczornych wiadomości czy kolejnego odcinka swojego ulubionego serialu.

Telewizja kablowa online to też dostęp do nowoczesnych serwisów streamingowych i bibliotek filmów VOD, takich jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime. Przykładów jest oczywiście znacznie więcej, co sprawia, że w zasięgu Twojej ręki są dziesiątki tysięcy filmów, seriali i programów dokumentalnych. W wirtualnym menu znajdziesz zarówno kultowe produkcje, które zachwycają fanów od lat, jak i nowości, które dopiero wyszły spod rąk reżysera i montażysty. Innymi słowy – dla każdego coś dobrego. Ponadto nowoczesna telewizja kablowa to możliwość nagrywania programów, przewijania ich bądź pauzowania.

Wszystko to składa się na niespotykany dotąd komfort korzystania z usług telewizyjnych. Nie tylko masz znacznie większy wybór dotyczący programów, ale do tego samodzielnie decydujesz, co i kiedy oglądasz – nie jesteś przy tym ograniczony ramówką poszczególnych kanałów w wykupionym pakiecie. Prawda, że wygodne? Zatem nie czekaj dłużej i już dziś sprawdź, na co pozwala Ci nowoczesna kablówka XXI wieku!


Gazociąg Polska – Litwa – raport z realizacji inwestycji oraz ważne informacje dla właścicieli gruntów i rolników


O aktualnym stanie budowy międzynarodowego połączenia gazowego Polska – Litwa, podstawach prawnych tej niezwykle ważnej z perspektywy polskiej energetyki inwestycji, odszkodowaniach dla rolników i szansach rozwoju dla regionu północno-wschodniej Polski rozmawiamy z Iwoną Dominiak, rzecznikiem prasowym GAZ-SYSTEM.

Ochrona zniżek OC – na czym to polega?


Posiadanie samochodu oraz jego użytkowanie wiąże się z szeregiem dodatkowych kosztów. Posiadając auto cyklicznie opłacamy regularne przeglądy pojazdu, a także wszelkie konieczne ubezpieczenia. Między innymi ubezpieczenie OC i AC.Ile kosztuje ubezpieczenie domu / mieszkania?


Ubezpieczenie domu czy mieszkania jest dobrą decyzją, dzięki której możesz zabezpieczyć się przed finansowymi konsekwencjami różnych zdarzeń losowych. Jeśli jednak Twój domowy budżet jest ograniczony, z pewnością będziesz zastanawiać się, czy ten dodatkowy wydatek nie wpłynie na komfort życia. Zanim wybierzesz polisę, sprawdź ile kosztuje i jaki zapewnia zakres ochrony.Gdzie się oświadczyć w Białymstoku? 5 topowych miejsc na zaręczyny


Czy Białystok może być stolicą miłości – miastem, w którym swój początek mają romantyczne historie? Jak najbardziej! Urokliwe uliczki i zachwycające parki aż się proszą o to, aby wykorzystać je jako scenerię dla miłosnych wyznań i... zaręczyn. Poznaj 5 miejsc idealnych na zaręczyny w Białymstoku. Pierścionek z brylantem, bukiet kwiatów i bajeczna oprawa miasta sprawią,...Jak zoptymalizować miesięczny budżet? 5 propozycji


Aby nie martwić się o dziurę w domowym budżecie, trzeba dostosować wydatki do naszych możliwości finansowych. Konieczne jest zrównoważenie tego, co wydajemy z tym, co zarabiamy. Podpowiadamy, w jaki sposób zapanować nad wydatkami i zoptymalizować miesięczny budżet domowy.Zalety i wady kupowania męskich ubrań online


Ci, którzy chcą kupić męskie ubrania online, mają do wyboru różne opcje. Są one nie tylko przystępne cenowo, ale też bardzo łatwe w obsłudze, ponieważ internet zapewnia liczne portale, które odpowiednio zaspokajają potrzeby kupującego. Jednak w rzeczywistości zakupy męskich ubrań przez internet mają swoje wady i zalety.
 
 
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

„Łamacz szyfrów” Andrzeja Fedorowicza

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok